Семінари, тренінги, курси, вебінари

Дистанційний курс підвищення кваліфікації «Кадровик. Експрес-курс»

Загальний обсяг навчання: 16 год.

Вимоги до учасників курсу:

 •  велике бажання опанувати кадрову справу;
 •  трохи вільного часу;
 •  освіта вища.

Організаційні моменти:

Всі довідкові матеріали курсу розміщені на електронній платформі. Учасники отримують доступ до матеріалів курсу: відеозаписів, презентацій, шаблонів документів, нормативної бази документів, необхідних в роботі. Обов'язковою умовою є наявність в учасників електронної пошти google ..

Курсом передбачається підсумковий контроль знань і умінь слухача. 

За результатами успішного складання підсумкового завдання видається:  

 • сертифікат від організатора про успішне проходження курсу.

 

Таємниці «Класифікатора професій». Виправляємо помилки

Із чого починається підприємство? Звісно, із визначення його виду діяльності, фінансів, активів, обладнання, реєстрації… Але якщо говорити про працівників підприємства, то тут воно починається із штатного розпису, тобто з’ясування питань щодо того, хто потрібен роботодавцю, у якій чисельності та скільки він готовий заплатити за працю. Відповідь на ці запитання насамперед дає «Класифікатор професій».

Отож якщо ви:

 • давно не користувались «Класифікатором професій»;
 • не можете знайти потрібну професію;
 • не знаєте останніх змін в назвах професій;
 • не впевнені у виборі похідного слова;
 • хочете стати експертом у визначенні правильних назв професій відповідно до «Класифікатора професій»;
 • усе ще застосовуєте назви професій через дефіс...

Приходьте 27 вересня 2019 року на семінар «Таємниці «Класифікатора професій». Виправляємо помилки в трудових книжках і штатному розписі, де будемо розбиратися з усіма тонкощами роботи з цією немаленькою книгою.
 

 

Дистанційний іntensive-курс «HR-Start»

Все, що потрібно HR-у!

Основне завдання курсу «HR-Start» — підготувати з нуля повноцінного HR-фахівця, спроможного виконувати завдання бізнесу. Навчальна програма курсу складена оптимальним чином, щоб, з одного боку, надати максимум потрібних інструментів і понять, а з іншого — не перевантажити методиками, які будуть більш зрозумілі тільки з першим досвідом.

Курс розрахований на аудиторію, що має інтерес до HR-сфери, з планами побудови кар’єри в цьому напрямку. Наприкінці курсу окремим блоком розглядається питання швидкого і ефективного пошуку роботи і працевлаштування в новій для учасника сфері.
 

Вебінар «Кадрова документація ФОП», 23.08.2019

 • Поєднуєте роботу кадровика з іншою посадою?
 • Прагнете спростити собі життя, спростивши кадровий облік  у ФОП?
 • Переймаєтеся тим, як не пропустити обов’язкове та  важливе?
 • Давно хотіли поставити наболіле кадрове запитання?

Легка можливість отримати важливу інформацію.
Цей формат саме для Вас.

ЛІТНІЙ WORKSHOP

23 серпня, Ліпчанська Вікторія, шеф-редактор кадрового напрямку ВД «Медіа-Про» та журналу «КАДРОВИК.UA», проведе вебінар на тему «Кадрова документація ФОП»

 

Kadro days у м. Харкові

Чекайте в жовтні

 • Не було спеціаліста та недостатньо уваги приділялося кадровому обліку?
 • Хочете привести до ладу кадрову документацію? 
 • Пропонують підвищення, але відчуваєте брак досвіду?
 • Не маєте часу для моніторингу законодавчих змін?

Вебінар «Сторітелінг для позитивної репутації роботодавця»

Майстер-клас від Тетяни Пашкіної
Дата проведення: 1 серпня 2019 року, вебінар з 10:00 до 13:00

Сторітелінг — це про захоплюючі емоції, які створюються під час спілкування, це про цікаву та важливу інформацію, яку особливо необхідно донести до співрозмовника, це про спорідненість та вмотивованість. Гарна історія покращує комунікацію і взаєморозуміння в підрозділі, дозволяє краще запам’ятати факти та деталі, сформувати атмосферу довіри. 
Хочете дізнатися, як зацікавити та утримати кандидата? Як знизити рівень тривоги та розсіяти хвилювання на співбесіді? Як ефективно створити команду в емоційній та професійній спільності? 
 

Дистанційний курс «HR Advanced»

Професіоналам HR-менеджменту та рекрутингу!

Головне завдання курсу — розширити світогляд HR-менеджерів як в HR-технологіях, так і в суміжних сферах. Програма курсу охоплює всі потрібні області знань та інструментів для HR-менеджера, який відповідає сучасним бізнес-вимогам. Курс розрахований на професіоналів в HR-сфері з досвідом роботи від 2-х років із широкими запитами і потребами на сучасні знання і підходи.

Дистанційний курс підвищення кваліфікації з управління у сфері трудових відносин для професіоналів кадрової справи та HR-менеджменту (рівень Аdvanced)

Період навчання: 29 липня — 20 вересня 2019 року

Онлайн-курс з УПРАВЛІННЯ У СФЕРІ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН є інноваційним, заснованим на сучасних підходах та досвіді експертів кадрового напряму Групи компаній «МЕДІА-ПРО» (журналу «КАДРОВИК.UA», газети «Кадри і зарплата» і електронної системи «ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАНТ. Кадровик»).

Період навчання: 8 тижнів.

Вчіться влітку та вже у вересні отримайте два документи:

 1. Свідоцтво державного зразка про підвищення кваліфікації.
 2. Сертифікат Всеукраїнської асоціації кадровиків про рівень кваліфікації «Аdvanced».
   

Семінар «Кадровий аудит своїми силами»

Дата проведення: 21 червня 2019 року
Місце проведення: м. Луцьк

Ми продовжуємо серію семінарів!
Наступна зупинка — місто Луцьк!

УВАГА! Штраф за недопущення до проведення перевірки стосовно оформлення трудових відносин та виявлення нелегальних працівників становить 417 300 грн.

Вважаєте, що скасування Порядку здійснення державного контролю та нагляду за додержанням законодавства про працю (постанова КМУ від 26 квітня 2017 року № 295) — гарна новина, від якої можна розслабитися та звести виконання вимог законодавства про працю нанівець?

Не хочемо Вас засмучувати, але крім Держпраці є ще суди, куди можуть звернутися працівники у разі порушення їхніх прав, і це коштуватиме роботодавцеві не менше ніж штрафи, передбачені статтею 265 КЗпП України.

Заплануйте важливу подію на 21 червня (м. Луцьк),
Приходьте на навчання та проведіть внутрішній кадровий аудит. Поспішайте, поки є час!

Програма семінару:

 1. Що таке кадровий аудит? Навіщо і коли він потрібен?
 2. Організація процесу самоперевірки: як з розумом витратити свій час.
 3. Звичні документи — особлива увага: 20 головних кадрових документів.
 4. Аудит трудових книжок: особливості ведення, обліку та зберігання.
 5. Аудит особових справ: типові помилки.
 6. Аудит особових карток: перевір себе — чек-лист.
 7. Як не знайти «свої граблі». Найпоширеніші помилки підприємств.
 8. Бонус: які вони — ідеальні цивільно-правові договори? Що повинен знати працівник?

Семінар «Кадровий аудит своїми силами» 31.05.2019, м.Київ

Дата проведення: 31 травня 2019 року
Місце проведення: м. Київ

Прихід представників Держпраці, навіть запланований, часто призводить до неприємних сюрпризів, стресу та фінансових витрат. Внутрішні перевірки кадрового документообігу можуть забезпечити вчасне виявлення помилок та ризиків для підприємства. Власний аудит — довгий та складний, особливо без знання методології та процесу. І хоча працівник кадрової служби максимально зацікавлений провести кадровий аудит задля впевненості у завтрашньому дні, він часто стикається з тим, що багато часу витрачається.

Семінар «Спрощення кадрового документообігу ФОП: чи дійсно все так просто? м. Київ»

Місце проведення: м. Київ

Не всі представники бізнесу приділяють належну увагу кадровому діловодству, це призводить до безладдя в документації і можливих спорів з трудовим колективом. Часто ФОП-роботодавці вважають, що саме їм законодавством дозволено нехтувати його виконанням. Чи дійсно це так? Розберемо детально на семінарі.
Якщо Ви займаєтесь бухгалтерією ФОП, а Вам ще й додали кадрової роботи, якщо поряд з кадровою роботою юридичної особи, Ви займаєтесь ФОП, у яких працюють наймані працівники, — цей семінар саме для Вас.

ВЕБІНАР «Менеджмент системи мотивації — ключові питання»

Дата та час проведення: 8 травня, 10:00-12:30
Важливо! Реєстрація до 18:30 год 7.05.19

Для кого:

 • для начальників відділу персоналу, відділу кадрів, юристів;
 • для менеджерів з персоналу.

Семінар-практикум: Трудові відносини та кадровий облік у сфері житлово-комунального господарства.

Дата проведення: 23 квітня 2019 року
Місце проведення: м. Київ

Не всім відомо, на скільки багато у кадровика відповідного підприємства особливостей в роботі: це і сезоні роботи, і відкриття/закриття опалювального періоду, і плинність кадрів, і сумісники та працівники з черговим методом роботи. Велика кількість персоналу, різні умови роботи та специфічні обставини можуть легко заплутати навіть досвідченого кадровика. На семінарі розкриємо основні питання, розглянемо особливості кадрового обліку, систематизуємо наявні та нові знання, задля забезпечення якісного виконання своїх обов’язків та запобігання фінансовим і адміністративним санкціям.

Х ВСЕУКРАЇНСЬКІ КАДРОВІ ЗБОРИ

Дата проведення: 18 квітня 2019 року
Місце проведення: м. Київ

Х Всеукраїнські кадрові збори за підтримки Всеукраїнської асоціації кадровиків — традиційна зустріч представників кадрової спільноти України, фахівців, експертів. Це обмін досвідом, поглиблення знань законодавства про працю, вирішення реальних кейсів учасників.

Аудит системы мотивации персонала. Практический кейс

5 марта 2019 года

Вопросами мотивации персонала задаются многие HR-ы и HR-руководители в силу своей профессиональной деятельности. Недостаточное внимание вопросу мотивации персонала в компании может привести к неконтролируемо растущему фонду оплаты труда, повышению текучести кадров и снижению производительности труда.

 

Nаtional Education Center – освітній проект Видавничого дому «МЕДІА-ПРО», який успішно працює на ринку бізнес-освіти з 2004 року.

NEC – це платформа, яка допомагає професіоналам різного рівня і спеціалізацій розвивати системні й точкові навички в управлінні компанією, екологічному менеджменті, кадровому діловодстві, HR, податках тощо.

Наші навчальні програми з-поміж інших вирізняє те, що вони  мають прикладний характер, А їх тематика формується за участю тих, для кого вони призначені. Які би професійні завдання ви  не ставили, відвідавши наші семінари, бізнес-тренінги та конференції, ви обов’язково знайдете шляхи їх досягнення.

Серед викладачів Nаtional Education Center – найкращі експерти, менеджери, стратеги, юристи. Ми пропонуємо обмін досвідом, актуальні кейси, ідеї, поради від провідних представників професії.

КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Дистанційне навчання для кадровиків зі свідоцтвом державного зразка
КОРПОРАТИВНЕ
НАВЧАННЯ


Розробляємо програму навчання на замовлення
АУДИТ
ДОКУМЕНТАЦІЇ


Надаємо послуги з аудиту кадрової чи екологічної документації підприємства
ПРАКТИЧНІ СЕМІНАРИ
ТА КОНФЕРЕНЦІЇ


Для фахівців з екологічної безпеки та охорони праці, кадрової справи та управління персоналом

План заходів

Менеджери по роботі з клієнтами:
Ірина Плугарєва
тел. (044) 568-5139 (внутр. 600)
plugarewa@mediapro.com.ua
Олена Архипчук
тел. (044) 568-5139 (внутр. 348)
alyona.arhipchuck@mediapro.com.ua
Успіх – це твій вибір!