Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»

Семінари, тренінги, курси, вебінари

Дистанційний курс підвищення кваліфікації «Кадровик. Експрес-курс»

Дата проведення: 2 вересня 2019 року

Для кого: 
• Молодим спеціалістам!
• Сумісникам професій!
• Спеціалістам-кадровикам після тривалої перерви в професії!
• Всім, хто бажає опанувати професію кадровика! 

Переваги дистанційного навчання:
• повна і комплексна інформація для ефективної роботи кадровика;
• супровід провідного експерта протягом навчального процесу;
• документ, що підтверджує високий рівень знань;
• економія часу (час для навчання ви обираєте самі);
• економія коштів (не витрачаєте гроші на переїзд, на проживання).

Дистанційний курс підвищення кваліфікації з управління у сфері трудових відносин для професіоналів кадрової справи та HR-менеджменту (рівень Аdvanced)

Дата проведення: 24 червня 2019 року

Переваги дистанційного навчання:
• убезпечуєте себе та підприємство від штрафів і помилок!
• отримуєте перспективу професійного розвитку та кар’єрного росту!
• повну і комплексну інформацію для ефективної роботи;
• супровід провідним експертом протягом навчального процесу;
• документ, що підтверджує високий рівень знань;
• економію часу (працюєте у звичному для вас режимі);
• економію коштів (не витрачаєте гроші на переїзд, на проживання).

Дистанційний іntensive-курс «HR-Start»

Дата проведення: 24 червня 2019 року

Основне завдання курсу — підготувати з нуля повноцінного HR-фахівця, спроможного виконувати завдання бізнесу. Навчальна програма курсу складена оптимальним чином, щоб, з одного боку, надати максимум потрібних інструментів і понять, а з іншого — не перевантажити методиками, які будуть більш зрозумілі тільки з першим досвідом.

Курс розрахований на аудиторію, що має інтерес до HR-сфери, з планами побудови кар’єри в цьому напрямку. Наприкінці курсу окремим блоком розглядається питання швидкого і ефективного пошуку роботи і працевлаштування в новій для учасника сфері.

Дистанційний курс «HR Advanced»

Дата проведення: 8 червня 2019 року

Професіоналам HR-менеджменту та рекрутингу!

Головне завдання курсу — розширити світогляд HR-менеджерів як в HR-технологіях, так і в суміжних сферах. Програма курсу охоплює всі потрібні області знань та інструментів для HR-менеджера, який відповідає сучасним бізнес-вимогам. Курс розрахований на професіоналів в HR-сфері з досвідом роботи від 2-х років із широкими запитами і потребами на сучасні знання і підходи.

Семінар «Кадровий аудит своїми силами» 31.05.2019, м.Київ

Дата проведення: 31 травня 2019 року
Місце проведення: м. Київ

Прихід представників Держпраці, навіть запланований, часто призводить до неприємних сюрпризів, стресу та фінансових витрат. Внутрішні перевірки кадрового документообігу можуть забезпечити вчасне виявлення помилок та ризиків для підприємства. Власний аудит — довгий та складний, особливо без знання методології та процесу. І хоча працівник кадрової служби максимально зацікавлений провести кадровий аудит задля впевненості у завтрашньому дні, він часто стикається з тим, що багато часу витрачається.

Семінар «Спрощення кадрового документообігу ФОП: чи дійсно все так просто? м. Київ»

Місце проведення: м. Київ

Не всі представники бізнесу приділяють належну увагу кадровому діловодству, це призводить до безладдя в документації і можливих спорів з трудовим колективом. Часто ФОП-роботодавці вважають, що саме їм законодавством дозволено нехтувати його виконанням. Чи дійсно це так? Розберемо детально на семінарі.
Якщо Ви займаєтесь бухгалтерією ФОП, а Вам ще й додали кадрової роботи, якщо поряд з кадровою роботою юридичної особи, Ви займаєтесь ФОП, у яких працюють наймані працівники, — цей семінар саме для Вас.

ВЕБІНАР «Менеджмент системи мотивації — ключові питання»

Дата та час проведення: 8 травня, 10:00-12:30
Важливо! Реєстрація до 18:30 год 7.05.19

Для кого:
• для начальників відділу персоналу, відділу кадрів, юристів;
• для менеджерів з персоналу.

Семінар-практикум: Трудові відносини та кадровий облік у сфері житлово-комунального господарства.

Дата проведення: 23 квітня 2019 року
Місце проведення: м. Київ

Не всім відомо, на скільки багато у кадровика відповідного підприємства особливостей в роботі: це і сезоні роботи, і відкриття/закриття опалювального періоду, і плинність кадрів, і сумісники та працівники з черговим методом роботи. Велика кількість персоналу, різні умови роботи та специфічні обставини можуть легко заплутати навіть досвідченого кадровика. На семінарі розкриємо основні питання, розглянемо особливості кадрового обліку, систематизуємо наявні та нові знання, задля забезпечення якісного виконання своїх обов’язків та запобігання фінансовим і адміністративним санкціям.

Х ВСЕУКРАЇНСЬКІ КАДРОВІ ЗБОРИ

Дата проведення: 18 квітня 2019 року
Місце проведення: м. Київ

Х Всеукраїнські кадрові збори за підтримки Всеукраїнської асоціації кадровиків — традиційна зустріч представників кадрової спільноти України, фахівців, експертів. Це обмін досвідом, поглиблення знань законодавства про працю, вирішення реальних кейсів учасників.

Аудит системы мотивации персонала. Практический кейс

5 марта 2019 года

Вопросами мотивации персонала задаются многие HR-ы и HR-руководители в силу своей профессиональной деятельности. Недостаточное внимание вопросу мотивации персонала в компании может привести к неконтролируемо растущему фонду оплаты труда, повышению текучести кадров и снижению производительности труда.

 

ДВОДЕННИЙ КУРС-ІНТЕНСИВ «КАДРОВИК — 2019: сучасний набір компетенцій, організація системи кадрового обліку та вдосконалення методів управління відділом»

Дата та місце проведення: 23.05.2019 - 24.05.2019 м. Львів

У межах одноденного курсу учасники отримають повну інформацію з юридичних питань організації роботи з персоналом, особливості проходження перевірок Держпраці, актуальні вимоги оформлення облікової роботи з персоналом і питань адміністрування роботи відділу кадрів (персоналу) як з позиції начальника відділу кадрів, так і з позиції роботи єдиного кадровика підприємства. 

Курс розроблено відповідно до вимог сучасної професії та потреб ринку.

 

Nаtional Education Center – освітній проект Видавничого дому «МЕДІА-ПРО», який успішно працює на ринку бізнес-освіти з 2004 року.

NEC – це платформа, яка допомагає професіоналам різного рівня і спеціалізацій розвивати системні й точкові навички в управлінні компанією, екологічному менеджменті, кадровому діловодстві, HR, податках тощо.

Наші навчальні програми з-поміж інших вирізняє те, що вони  мають прикладний характер, А їх тематика формується за участю тих, для кого вони призначені. Які би професійні завдання ви  не ставили, відвідавши наші семінари, бізнес-тренінги та конференції, ви обов’язково знайдете шляхи їх досягнення.

Серед викладачів Nаtional Education Center – найкращі експерти, менеджери, стратеги, юристи. Ми пропонуємо обмін досвідом, актуальні кейси, ідеї, поради від провідних представників професії.

КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Дистанційне навчання для кадровиків зі свідоцтвом державного зразка
КОРПОРАТИВНЕ
НАВЧАННЯ


Розробляємо програму навчання на замовлення
АУДИТ
ДОКУМЕНТАЦІЇ


Надаємо послуги з аудиту кадрової чи екологічної документації підприємства
ПРАКТИЧНІ СЕМІНАРИ
ТА КОНФЕРЕНЦІЇ


Для фахівців з екологічної безпеки та охорони праці, кадрової справи та управління персоналом

План заходів

Менеджери по роботі з клієнтами:
Ірина Плугарєва
тел. (044) 568-5139 (внутр. 600)
plugarewa@mediapro.com.ua
Олена Архипчук
тел. (044) 568-5139 (внутр. 348)
alyona.arhipchuck@mediapro.com.ua
Успіх – це твій вибір!