...
Реєструйся

Ще одна соціальна ідея Азарова


Уряд удосконалить соціальний захист громадян у цьому році. Про це вчора, 16 листопада, відкриваючи засідання уряду, заявив прем’єр-міністр України Микола Азаров.
“Наприклад, сьогодні уряд розгляне зміни до порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми і до порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям”, — зазначив прем’єр.

Зокрема, за його словами, планується істотно розширити доступ до цільової державної допомоги та надати право на отримання допомоги одиноким матерям, діти яких після досягнення 18-річного віку навчаються в загальноосвітніх школах.

“Надати право матері (батьку) отримувати допомогу на дитину в разі смерті одного з батьків, які не перебували у зареєстрованому шлюбі. Також передбачається, що виплата допомоги одиноким матерям буде відновлюватися просто за письмовою заявою одержувача до органу, який призначає таку допомогу. Призначення і виплату державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям пропонується поширити на нову категорію: діти, які після досягнення вісімнадцятирічного віку навчаються в загальноосвітніх закладах. Також визначено, що не буде припинятися виплата допомоги особам, які доглядають за інвалідами (ІІ група) в результаті психічного розладу, коли такі особи не працюють (не вчаться, не служать)”, — пояснив М. Азаров.

Джерело: ubr.ua