Реєструйся

Щодо надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань держслужбовцю


МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 04.09.2013 р. N 963/13/84-13

Щодо надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань держслужбовцю

Департамент заробітної плати та умов праці розглянув лист щодо надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань державному службовцю та працівнику бюджетної сфери і в межах компетенції повідомляє.

1. Чинними умовами оплати праці державних службовців, визначеними постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. N 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” (зі змінами), передбачено, що працівникам протягом року можуть надаватися дві допомоги: допомога на оздоровлення при наданні щорічної відпустки та матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань. Розмір кожної з них не повинен перевищувати середньомісячної заробітної плати працівника.

У випадку переведення, на нашу думку, державному службовцю після отримання відповідно до норм вищевказаної постанови та Закону України “Про державну службу” допомога для вирішення соціально-побутових питань вдруге в поточному році не виплачується.

2. Чинним законодавством не передбачено повернення коштів, виплачених як матеріальна допомога, у тому числі на оздоровлення, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 р. N 1298 “Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери” працівникові, який звільнився, не відпрацювавши повний рік.

Заступник директора Департаменту –
начальник відділу

А. Литвин

Матеріали до теми


Військовослужбовці зможуть залишатися на військовій службі понад граничний вік перебування на ній: законопроєкт № 10084
У Верховній Раді України 25 вересня 2023 року зареєстровано проєкт Закону про внесення змін до частини 2 статті 22 Закону ...
Який новий розмір матеріальної допомоги держслужбовцям — постанова Кабміну
Постановою від 08 вересня 2023 року № 957 Кабмін вніс корективи до пункту 2 Порядку надання державним службовцям матеріальної допомоги ...