...
Реєструйся

Щодо підвищення оплати праці працівників фізкабінетів, які працюють на генераторах УВЧ


МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 18.12.2014 р. N 10.03.68/36996

Щодо підвищення оплати праці працівників фізкабінетів, які працюють на генераторах УВЧ

Фінансово-економічний департамент Міністерства охорони здоров’я України <…> щодо підвищення оплати праці працівників фізкабінетів, які проводять УВЧ, у межах компетенції повідомляє.
Умови оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення затверджено наказом Міністерства праці та соціальної політики України та Міністерства охорони здоров’я України від 05.10.2005 р. N 308/519 “Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення” (далі – наказ N 308/519).
Підпунктом 1 підпункту 2.4.5 наказу N 308/519 передбачено, що посадові оклади (тарифні ставки) працівників закладів та структурних підрозділів підвищуються у зв’язку зі шкідливими і важкими умовами праці відповідно до переліку, що наведений у додатку 3.
Пунктом 2.11 додатка 3 до наказу N 308/519 передбачено підвищення посадових окладів на 15 % у зв’язку зі шкідливими і важкими умовами праці працюючим на генераторах УВЧ будь-якої потужності (при відпусканні на місяць у середньому не менше 10 процедур у зміну) фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою та молодшим медичним сестрам, що беруть участь у наданні процедур хворим дітям на генераторах УВЧ (у середньому не менше 10 процедур на зміну).
Конкретні розміри доплат, надбавок та інших виплат визначаються керівником закладу, установи за рахунок і в межах фонду заробітної плати та відображаються в розрахункових відомостях на виплату заробітної плати.
Перелік посад працівників, які працюють у таких умовах, затверджується в колективному договорі між власником або уповноваженим ним органом і профспілковим комітетом за умови включення цих робіт до посадових інструкцій працівників.
Атестація робочих місць для встановлення зазначеної доплати не проводиться.
Для проведення роботи з визначення посадових окладів працівників закладів охорони здоров’я та розмірів доплат і надбавок за наказом керівника створюється постійно діюча комісія у складі: заступник керівника з економічних питань, головний бухгалтер, спеціаліст з кадрів, голова профспілкового комітету та інші особи, які можуть залучатися керівником закладу. Тарифікаційну комісію очолює керівник закладу.

В. о. директора Департаменту

А. Купліванчук


Матеріали до теми


Новий порядок ведення Класифікатора професій: що передбачає проєкт Мінекономіки
Мінекономіки оприлюднило проєкт Порядку створення, внесення змін та ведення Єдиного реєстру кваліфікацій – Класифікатора професій. Законом України від 15 квітня ...
Роботодавців, які цькують працівників, чекають перевірки і штрафи до 3400 грн – Президент підписав закон
Роботодавців почнуть перевіряти за вчинення цькування стосовно працівників. На час воєнного стану була встановлена відповідна заборона, однак Верховна Рада 15 ...
Мінімальна пенсія зросте: що вирішив Уряд України
Кабінет Міністрів у проєкті Бюджетної декларації на 2026-2028 роки пропонує підвищити розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (мінімальну ...
Мінімальна зарплата в Україні зросте: скільки платитимуть у 2026-2028 роках
Кабінет Міністрів у проєкті Бюджетної декларації на 2026-2028 роки пропонує підвищити розмір мінімальної зарплати, яка зараз заморожена на рівні 8000 ...