4 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
Анжелик
Юлия
7 грудня, 2011 - 13:17
Чи має право керівник підприємства притягнути до відповідальності керівника відділу кадрів та стягнути з нього штраф у розмірі згідно звіту №10ПІ, за незайняті робочі місця інвалідів у достатній кількості, якщо керівника ВК було призначено відповідальною особою, за працевлаштування таких громадян. Хоча звіти до центру зайнятості та об*яви в газеті, що підприємство запрошує на роботу інвалідів ВК надавало?
gavalina
14 грудня, 2011 - 20:04
В минулому році була аналогічна ситуація. Незважаючи на проведені всі заходи щоб працевлаштувати інвалідів - бажаючих не було. При цьому підприємство заплатило штраф, докази про оголошення та здані заявки в центр зайнятості для фонду не аргумент. А притягнути до відповідальності керівника відділу кадрів, вважаю що неможливо. З своєї сторони він зробив все що було потрібно. І що він порушив щоб його притягати до відповідальності?
Анжелик
Юлия
15 грудня, 2011 - 08:50
Дякую за коментар, взагалі то я теж так вважаю, але мені постійно нагадують, що штраф утримаємо з твоєї заробітної плати мов за рік якраз буде потрібна сума. Я всеж таки доказую свою правоту, але поки що марно. А кінець року ось-ось.
gavalina
17 грудня, 2011 - 15:10
А утримання із зарплати на якій підставі?. Ви самі не могли "намалювати" інваліда. Така ж ситуація була б і з будь-ким на вашому місці. А щоб провести утримання підприємство, я вважаю, спочатку повинно доказати вашу провину щодо нанесення збитку через суд. І тільки суд може прийняти рішення на відшкодування збитку. Ну звичайно якщо ви добровільно не погодитеся. Свої права потрібно відстоювати. Це аналогічно тому що у випадку збитковості підприємства всю суму збитку повинен погасити керівник, тому що він несе відповідальність за роботу підприємства. Бажаю успіху...