...
Реєструйся

Щорічні Всеукраїнські кадрові збори відбулися!


         Вже стало доброю традицією для найпрактичнішого професійного журналу «Довідник кадровика» запрошувати працівників кадрових служб на щорічні безкоштовні кадрові збори у квітні. Цього разу на запрошення журналу зібралося понад 500 учасниківпрофесіоналів найбільших підприємств і установ держави. Збори пройшли в урочистій обстановці, адже приурочені вони були до професійного святаДня кадровика.

 

ІІ Всеукраїнські кадрові збори 

Дата проведення: 27 квітня 2011 року  

Місце проведенням. Київ, вул. Володимирська, 57, Київський міський будинок вчителя 

Тема зборів: «Трудове законодавство. Пенсійна реформа. 2011»           

Організаторпрофесійний щомісячний журнал «Довідник кадровика» Видавничого дому «МЕДІАПРО» 

              Вже стало доброю традицією для найпрактичнішого професійного журналу «Довідник кадровика» запрошувати працівників кадрових служб на щорічні безкоштовні кадрові збори у квітні. Цього разу на запрошення журналу зібралося понад 500 учасниківпрофесіоналів найбільших підприємств і установ держави. Збори пройшли в урочистій обстановці, адже приурочені вони були до професійного святаДня кадровика.  

              У Київському міському будинку вчителя вже з 9-ї години ранку панувала святкова, піднесена атмосфера, адже дуже рідко збираються однодумці, люди однієї з найвідповідальніших і найважливіших професійкадровики. Одразу після реєстрації кожен з учасників мав шанс виграти призи, заповнивши анкету і взявши участь у святковому розіграші.

 

              Збори розпочалися з виступу представника організаційного комітетуЛюдмили Циганок, яка ознайомила присутніх з організаторами цієї акції, зі спеціальними проектами для успішної роботи кадрової служби і численними конкурсами, які проводить редакція журналу «Довідник кадровика». 

 

               Анастасія Постернакредактор професійного порталу «Всеукраїнська асоціація кадровиків» розповіла про можливості «живого» спілкування на сторінках сайта www.kadrovik.ua і представила громадськості двох експертів «Всеукраїнської асоціації кадровиків», які оперативно дають компетентні відповіді на запитання форумуНешву Анатолія Івановича і Мельничук Наталію Олександрівну.

 

                Провела збори Ярослава Паньківголовний редактор журналу «Довідник кадровика», котра привітала колег зі святом, побажала успіхів і натхнення в їхній нелегкій праці. Вона переконана, що саме вивірені і завжди актуальні публікації журналу «Довідник кадровика» допоможуть бути справжнім професіоналом.

 

З доповідями виступили посадові особи державних органів влади, які беруть безпосередню участь у розробці Трудового кодексу і пенсійної реформи.

 

Тетяна Олегівна Сташків, начальник відділу режимів праці, нормування та професійної класифікації департаменту з питань державного регулювання заробітної плати та умов праці Міністерства соціальної політики відповіла на запитання учасників зборів про право на відпустки, види відпусток, їх тривалість, відпустки залежно від умов праці і т. ін.

 

Читати відповіді Тетяни Сташків на запитання учасників Зборів>>>

Далі виступив Сергій Якович Українець, заступник голови Федерації профспілок України з доповіддю про взаємодію профспілок і роботодавців, Генеральну угоду, колективні договори, права працівників у контексті проекту Трудового кодексу (у т. ч. ст. 103, 263 проекту).

 

Читати матеріали виступу Сергія Українця >>>

Шамбір Наталія Василівна, завідувач Секретаріату Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів розповіла про державне пенсійне забезпечення і перспективу пенсійного законодавства.

 

Читати матеріали виступу Наталії Шамбір>>>

Після обідньої перерви для всіх учасників приємною несподіванкою став концертсюрприз класичної музики з нагоди свята.

     

Далі на численні злободенні робочі запитання відповідали представники редакційної ради журналу «Довідник кадровика», компетентні експерти  Віктор Олександрович Рожнов та Ігор Аркадійович Рашкевич. 

  

 Усі учасники отримали сертифікати про участь у зборах.

Один з учасників Зборів, начальник відділу кадрів ДП «Керченський морський торговельний порт» Володимир Зубко, привітав колег-кадровиків з професійним святом власним віршем:

Коллеги! С Днем кадровика!
Пусть будет доброй наша вахта!
И хоть у нас, вроде, не шахта,
Но не курорт наверняка.

К нам каждый день идет народ.
И нет двух дней у нас похожих.
И нам бывает тошно тоже…
И день порой похож на год.

Но нам ли с вами унывать!?
Хандрить — напрасно тратить время…
Кадровики — такое племя,
Что можно в космос запускать!!!

Переглянути фотогалерею>>>

 Відгуки учасників>>>

Якщо Ви теж були учасником ІІ Всеукраїнських кадрових зборів і хочете поділитися враженнями від цього заходу, можете залишити свій відгук , скориставшись формою контактів з адміністрацією сайта.