2 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
redaktor
27 липня, 2011 - 10:52
Пользователь yandex отправил сообщение, используя форму контактов http://kadrovik.ua/contact. Доброго дня. Поясніть, будь ласка, таке питання. Працівниця працює на підприємстві з 03.05.2007 року. Використала одну відпустку. 24.07. 2008 року родила другу дитину. Після декрету 25.07.2011 року вийшла на роботу. Чи належить надавати щорічну відпустки за ті роки, що жінка була в декретній відпустці? Чи цій жінці потрібно відпрацювати від 25.07.2011 півроку і тоді починати рахувати щорічну відпустку ?
silvia
29 липня, 2011 - 09:41
див. п. 3 ст. 9 Закону про відпустки