Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

5 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
Управління Держ...
Зображення користувача Управління Держземагентства у Криворізькому районі.
Кадри_Земля
2 вересня, 2015 - 14:43
Доброго дня! Будь ласка, надайте консультацію з питання проходження спеціальної перевірки претендентом на зайняття вакантної посади державного службовця відповідно до постанови КМУ № 171 від 25.03.2015 "Про затвердження Порядку проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, і внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України": 1.Чи потрібно проводити зазначену перевірку для державного службовця при переведенні його  з одного державного органу до іншого? 2. Чи проводиться данна перевірка стосовно осіб, які пройшли конкурсний відбір та претендують на зайняття посади 7 категорії держ.службовця?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
2 вересня, 2015 - 15:55
1.Чи потрібно проводити зазначену перевірку для державного службовця при переведенні його  з одного державного органу до іншого? Відповідь: ні (див. підпункт 3) пункту 2 Порядку). 2. Чи проводиться данна перевірка стосовно осіб, які пройшли конкурсний відбір та претендують на зайняття посади 7 категорії держ.службовця? Відповідь: ні (див. частина друга п. 1 Порядку). 
Управління Держ...
Зображення користувача Управління Держземагентства у Криворізькому районі.
Кадри_Земля
3 вересня, 2015 - 09:07
Доброго дня! Шановний експерт ВАК,  дякую Вам за відповідь. Ви розсіяли сумніви та допомогли уникнути зайвої бюрократії)
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
3 вересня, 2015 - 10:14
Будь ласка. Доброго дня і Вам. 
Вікторія_Ника
Зображення користувача Вікторія_Ника.
Вікторія_Ника
25 вересня, 2015 - 13:39
Доброго дня!!! Шановні експерти ВАК, прошу Вашої допомоги та пояснень з наступних питань: 1. Керівництво Управління призначається відповідно до Положення центральним органом виконавчої влади в м. Київ. Дата наказу від 22.09.2015 року. Утворили нову установу 23.09.2015 року і відповідно в цей день внесено у правоустановчі документи ПІБ керівника. Головне управління рекомендує робити запис до трудової книжки на підставі нашого наказу з датою початку виконання оьовязків 23.09.2015. Але ж призначає Київ? То як я можу вносити запис в трудовій на підставі наказу "Приступаю до виконання"? 2. Накази з кадрових питань різних строків зберігання реєструються і зберігаються окремо. Яким чином проставляти індекси документів, щоб вони відрязнялися? Наприклад постійного зберігання - № 1-к, відпустки,  №1-В, відрядження № 1-ВД, накази по дисципланврним стягненням № 1-ДС? Чи є затверджені індекси для ідентифікації наказів з кадрових питань різних сроків  зберігання? 3.В процесі реоганізації працівники  однієї установи звільняються за п.5 ст.36 КЗпПУ  та призначаються до новоутвореної установи. В "старій" установі Книга руху трудових книжок велася з 2004 року в неправильній формі (відсутня колонка для №  та серії трудової  книжки/вкладиша).  Як правильно занести номера трудових книжок в "новій "установі? В "старій" установі працівників розпишуться в отриманні, а в "новій" за передачу трудових книжок? А як бутиз особовими справами? Як  в них вказати переведення працівника до "нової" установи-правонаступника? ДЯКУЮ!!!!