4 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
sone
22 червня, 2011 - 14:38
Добрый день. Подскажите пожалуйста, срок хранения заявлений о приёме и увольнения с работы. Информацию о сроках хранения кадровых приказов (75 лет) я нашла, а как быть с заявлениями?
Nek
22 червня, 2011 - 23:28
Документи до наказів з особового складу (листки з обліку кадрів, заяви, подання, доповідні записки, довідки, копії довідок, обхідні листи), що не ввійшли до складу особових справ 3 роки. Особові справи (заяви, анкети,автобіографії, копії і витяги з наказів про прийняття, переміщення, звільнення,оголошення подяк, копії особистих документів, характеристики, листки з обліку кадрів) - 75 р.-"В" Тривалість зберігання справи після її закінчення діловодством повинна дорівнювати різниці 75 років - "В", де "В" - вік особи на момент завершення справи.
Ольга Харечко
Зображення користувача Ольга Харечко.
Головний редактор журналу «Довідник кадровика»/«Справочник кадровика», голова ВАК, експерт порталу «КАДРОВИК-онлайн»
23 червня, 2011 - 16:44
Терміни зберігання ділової документації, зокрема наказів з особового складу (листків з обліку кадрів, заяв, подання, доповідних записок, довідок, копій довідок, обхідних листів зазначені в Переліку типових документів, що утворюються в діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, інших підприємств, установ та організацій, із зазначенням строків зберігання документів, затвердженому наказом Головного архівного управління при Кабінеті Міністрів України від 20 липня 1998 р. N 41. В статті О. Загорецької, опублікованої в журналі "Довідник кадровика" № 7, 2009 року, с. 72 розміщена більш детальна інформація щодо строків зберігання документів.
sone
29 червня, 2011 - 18:10
Спасибо большое