Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

4 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
ivanka1988
6 червня, 2011 - 22:35
Доброго дня! Підскажіть будь ласка: Як правильно оформити документи, коли закінчився строк трудового договору і потрібно щоб людина працювала і надалі по строковому договору. Це потрібно звільнити працівника і через день прийняти його знову. Чи можна якось і по іншому. Наприклад: Написати доповнення до строкового договору (що термін договору продовжено до "__"__________2011 року) І написати ще один наказ про продовження строкового ТД.
oksanav_k
Зображення користувача oksanav_k.
7 червня, 2011 - 16:31
У нас по підприємству був виданий наказ про продовження строку труд.договору, який приведений нижче. НАКАЗ Про продовження строкового трудового договору Зуєвій Н.П. НАКАЗУЮ: Продовжити Зуєвій Надії Петрівні, прибиральниці службових приміщень, термін строкового трудового договору з 01 квітня по 15 квітня 2011 року.
Lana_SZ
Зображення користувача Lana_SZ.
15 червня, 2011 - 17:58
Не совсем согласна с мнением выше... СТД заключается на определенный срок з....по...., если мы не издадим приказ о увольнении сотрудника в последний рабочий день по СТД, то он автоматически становится штатным сотрудником. Згідно з підпунктом «б» пункту 11 Указу № 311 трудовий договір з тимчасовими працівниками вважається продовженим на невизначений строк і у разі, коли звільненого тимчасового працівника знову прийнято на роботу на те саме підприємство, в установу, організацію після перерви, яка не перевищує одного тижня, якщо при цьому строк його роботи до і після перерви загалом відповідно перевищує два або чотири місяці. За таких обставин працівник не вважатиметься тимчасовим з дня першого укладення трудового договору.
Alen4ik
14 червня, 2011 - 11:52
Здравствуйте! Насколько я знаю и понимаю, срочный трудовой договор - это тот же трудовой договор, который оформляется приказом о приеме на работу. ТОгда, в каких случаях его нужно письменно оформлять? Только когда этого требует сам работник или есть еще какие-то случаи (помимо указанных в КЗоТ)?! Или все таки нужно всегда срочный трудовой договор заключать в письменной форме. И еще вопрос. У меня на работе все говорят о трудовом соглашении. Но ведь такого понятия нет!!!! Есть просто трудовой договор (срочный, бессрочный, сезонный) и гражданско-правовой договор. Просто хочу это уяснить для себя, правильно ли я всем объясняю или нет!