%count допис / 0 нових
Vladimir-09
6 червня, 2012 - 14:58
На підприємстві основному працівникові надано соціальну відпустку - у звязку із вагітністю та пологами (ст.17 Закону України "Про відпустки". Питання 1: Чи зобовязаний відділ кадрів оформляти дану відпустку наказом? Питання 2: Чи можна призначити на посаду працівника, якому надано відпустку згідно ст.17 Закону "Про відпустки" іншого працівника, який підлягає звільненню через скорочення штатів (ст.40 п.1 КЗпПУ), на умовах строкового трудового договору (ст.23 КЗпПУ) на час перебування основного працівника у відпустці у звязку з вагітністю і пологами? Питання 3: Чи зобовязаний власник або уповноважений ним орган пропонувати працівникові, який підлягає звільненню через скорочення штатів посаду, призначення на яку буде здійснюватись на умовах строкового трудового договору?