6 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
Dogon
Зображення користувача Dogon.
19 червня, 2012 - 08:59
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка як правильно оформити покладення обов'язків при строковому трудовому договорі. Людину прийняли на час відпустки основного працівника, проте зараз виникла необхідність покладення обов'язків іншого працівника який знаходиться на лікарняному. у договорі зазначається що "Зміни та доповнення до цієї трудової угоди вносяться тільки за домовленістю сторін, складеною у письмовій формі". Чи правильно я розумію що потрібно щоб людина написала заяву, а потім видати наказ про покладення обов'язків в якому також зазначити щоб внести відповідні зміни до договору... При цьому в новому договорі термін на який покладаються обов'язки не повинен перевищувати терміну на який прийнято працівника за попереднім договором і при закінченні терміну видати наказ на продовження строкового договору.
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
19 червня, 2012 - 10:40
До строкового трудового договору, що укладений у письмовій формі, за домовленістю сторін можна укласти додаткову угоду, в якій зазначити усі зміни та/або доповнення. Наказ не потрібен.
Dogon
Зображення користувача Dogon.
20 червня, 2012 - 10:06
тобто якщо виникне необхідність продовжити термін дії договору, то переукладати його немає необхідності достатньо тільки укласти додаткову угоду, я правильно розумію?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
20 червня, 2012 - 10:39
Так.
Dogon
Зображення користувача Dogon.
20 червня, 2012 - 11:07
Дякую за відповідь!
mamaA
6 липня, 2012 - 12:48
якщо Ви продовжите дію строкового трудового договору, то він вважатиметься вже безстроковим, будьте пильним! (ст. 39-1 КЗпПУ).