...
Реєструйся

Студентів обурив законопроект Ківалова про вищу освіту


На думку студентів, запропонована редакція закону повертає корупцію при вступних іспитах, ставить хрест на європейському майбутньому української освіти.

Студенти українських вишів вчора вийшли на акцію протесту під Адміністрацію Президента з метою вплинути на зняття з реєстрації у Верховній Раді законопроекту № 1187 про вищу освіту авторства Ківалова, Калетника, Сороки.

Протестуючі стверджують, що згідно з нормами законопроекту, успішним студентам не гарантується виплата стипендій. Крім того, така редакція закону не вберігає від захмарного зростання ціни контракту впродовж навчання.

Предложенна редакція закону дає можливість керівництву вузу відраховувати студентів, виходячи з встановлених ним самими правил. А також повертає корупцію при вступних іспитах, ставить хрест на європейському майбутньому української освіти, розповіли студенти.

У Верховній Раді також зареєстровано ще один законопроект про вищу освіту – № 1187-1 авторства опозиційного табору (Фаріон, Яценюк, Кличко і ін), а також проект № 1187-2 Балоги. А Рада представників юридичних вищих навчальних закладів одностайно підтримав законопроект № 1187.

Джерело: LB.ua.