11 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
Олюся
26 червня, 2012 - 13:32
Доброго дня! Допоможіть будь-ласка, як вийти з ситуації, рік тому оператора ЕОМ, за суміщенням, було переведено на бухгалтера, за сумісництвом, на час соціальної відпустки основного працівника. Чи можливо видати наказ про анулювання наказу про переведення і вважати працівника, що був переведений за сумісництвом, таким, що працював за суміщенням? Але тут ще один нюанс, у штатному розписі є 1 ставка бухгалтера, але колись її поділили на 0,5 і 0,5 ставки, виходить, що на одній ставці працює 2 працівники, один з яких пішов у соціальну відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку, виникає питання, чи взагалі може бути тут суміщення посад? Табелюють працівника, який виконує обовязки основного працівника, в одній графі і ставлять 8 год. робочий день. Чи може цей працівник претендувати нащорічну додаткову відпустку 7 календарних днів за ненормований робочий день, у колдоговору передбачена посада -бухгалтера? Допоможіть, бо я вже запуталась!
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
26 червня, 2012 - 15:59
«Рік тому оператора ЕОМ, за суміщенням, було переведено на бухгалтера, за сумісництвом, на час соціальної відпустки основного працівника»??? Звертаю увагу, що ненормований робочий день не застосовується для працівників, зайнятих на роботі з неповним робочим днем.
Лисенок
Зображення користувача Лисенок.
6 липня, 2012 - 11:33
Уважаемая Олюся, вы хоть сами поняли что написали? "оператора ЕОМ, за суміщенням, було переведено на бухгалтера, за сумісництвом, на час соціальної відпустки основного працівника. " 1. если работнику дается "суміщення" - т.е. совмещение, это означает, что работник уже работает у вас на предприятии и в свое рабочее время по основной должности СОВМЕЩАЕТ еще чего - то, за совмещение устанавливается ДОПЛАТА , но не табелируемое время. пример: принята секретарем + совмещение оператора ЭВМ, рабочий день 8 часов + доплата 20% за совмещение 2. перевести по совместительству нельзя. можно принять по совместительству или "надати сумісництво" - это означает , что человек отрабатывает положенное ему время после основной работы. пример: основная должность секретарь - с 08.00 до 17.00 + доплата за совмещение должностей принята по совместительству бухгалтером на 0,5 ставки - рабочее время с 17.00 до 21.00 вот в этом случае будет правильно. 3."Чи може цей працівник претендувати нащорічну додаткову відпустку 7 календарних днів за ненормований робочий день" - нет, это его обязательное рабочее время. работа по совместительству предполагает обязательную отработку рабочего времени в свободное от основной работы время. совмещение - предполагает исполнение обязанностей в свое основное рабочее время. какие могут быть дополнительные дни отдыха.
Светлана07
24 липня, 2012 - 14:19
Доброго дня! ситуация такая работник работал техником, также с 01.07. по совместительству ст. инжнером на 0.25 ставки, с 01.09. перешел на должность инженера, для подачи документов на прохождение аттестации и повышение категории, тебуется общего стажа на должности не менее 2х лет, вопрос в следующем можно ли и какие документы это регламентируют, учитывать 2 месяца работы по совместительству ст. инженером в общий стаж работы на должности, для работника это принципиально. Очень жду ответа, спасибо.
IrinaM
19 жовтня, 2012 - 14:30
Чи можливо по законодавству, щоб на працівника підприємства (помічник керівника), без суміщення і сумісництва, поклали обов'язки з кадрового діловодства з правом підпису штатного розпису, табелю та ін. подібних документів? І якщо це можливо, тоді як повинен виглядати наказ на покладення обов'язків?
Ellenka64
29 жовтня, 2012 - 09:14
Подскажите, пожалуйста, кто должен оформить приказ на совместительство или совмещение должностей руководителя медицинского учреждения : инспектор кадров этого медучреждения или вышестоящая организация,с которой заключен контракт с руководителем ?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
29 жовтня, 2012 - 14:33
Організація вищого рівня, звичайно. Звертаю увагу, що керівники державних підприємств не мають права працювати за сумісництвом, також їм не можна установлювати доплату за суміщення посад (професій).
Ellenka64
29 жовтня, 2012 - 18:55
Огоромное Вам спасибо за консультацию......"Звертаю увагу, що керівники державних підприємств не мають права працювати за сумісництвом, також їм не можна установлювати доплату за суміщення посад (професій)."...........Подскажите, пожлуйста , а на какой нормативный документ можно опираться ?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
30 жовтня, 2012 - 10:10
Пункт 4 Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій, затвердженого наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінфіну від 28.06.1993 № 43. Останній абзац підпункту 3 пункту 3 Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 “Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери”.
korolevstwo
13 листопада, 2012 - 16:57
Чи можливо в односторонньому порядку, за ініціативою керівництва, відмінити інваліду ІІІ групи з неповним робочим днем, 7-годинний робочий день, (фахівець відділу кадрів) виконання роботи за внутрішнім суміщенням на тому ж підприємстві (інженером охорони праці), 50% від 8 часового робочого часу, якщо заява про це від інваліда не поступила, хоча у Довідці до Акту за оглядом МСЄК є висновок про умови та характер праці: "Протипоказана праця зі значними навантаженнями. Легка праця в умовах кабінету з неповним робочим днем." Яка відповідальність адміністрації передбачена чинним законодавством України за невиконання індивідуальної програми реабілітації. Дуже вдячні будемо вам за Відповідь.
gul_CPMSD_67914
26 квітня, 2016 - 15:45
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, чи може секретар працювати за суміщенням старшим інспектором з кадрів? Та в якому нормативному документі написано, що суміщення не відображається в табелі обліку робочого часу?