Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
5 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
Мозгова
20 травня, 2011 - 00:05
Питання. Будь ласка, поясніть наступне.Я працюю головним спеціалістом у відділі освіти (держслужба), а також за сумісництвом у школі вчителем історії. 31 травня звільняюсь із відділу, а у школі 1.06. починається відпустка. Хочу перейти до школи на постійне місце роботи (є години на наступний рік), які мої дії щодо переходу: заява начальнику відділу із проханням перевести на основне місце роботи в школу або інше? при цьому мені кажуть, що на постійне місце в школу мене можуть прийняти не раніше 15 серпня. Як правильно? Дякую, Катерина.
Nek
20 травня, 2011 - 20:31
як правило держслужбовці освіти здійснюють викладацьку роботу без займання посади у навчальному закладі з погодинною оплатою праці в яку уже включено оплату відпустки. Якщо ж Ви займали посаду вчителя на умовах сумісництва то такого переведення на основне місце роботи законодавством про працю не передбачено. Можливе прийняття на роботу яке буде важатись основним місцем роботи. Враховуючи особливості прийняття на роботу рішення приймає начальник відділу освіти.
Мозгова
21 травня, 2011 - 20:52
Дякую, Nek! Якщо я Вас вірно зрозуміла, то мені одночасно із звільненням з відділу необхідно звільнитись і зі школи, а потім працевлаштуватись знову у школу? тільки коли? До речі, я працювала саме на посаді вчителя за сумісництвом (є наказ по відділу про прийняття від 1.09.2010). Проясніть, будь ласка!
Nek
22 травня, 2011 - 15:03
Взагалі прийняття на роботу можуть здійснити і наступного дня. Очевидно, що дату 15 серпня називають лише через фінансові можливості, адже хоч канікули заробітну плату платити потрібно.
Yulechka
22 червня, 2011 - 16:15
Добрий день! Підкажіть будь ласка, чи може керівник займати дану посаду на двох підприємствах (на одному основна робота, на іншому - за сумісництвом)? Дякую!