Реєструйся

Тігіпко не платить зарплати в конвертах


Віце-прем’єр-міністр — міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив, що ніколи не дозволив би на своїх підприємствах платити зарплату в конверті.

Відповідаючи на питання, невже він сам на сьогоднішній день не платить зарплати в конвертах, Сергій Тігіпко сказав: “Що стосується мене — точно ні”, — передає ZN.UA.

“Подивіться на мої підприємства. Я знаю наші ЗМІ. Якби я на своїх підприємствах дозволив би такі речі, мене запросто за язика спіймали б. Мої всі підприємства платять тільки легальну заробітну плату”, — зазначив він.

“Коли я іноді дивлюся на середню заробітну плату в 5-7 тис. грн. по підприємству, розумію, що рентабельність страждає. Мені директора кажуть, що я їх поставив в неконкурентні умови. І все одно, незважаючи на це, бізнес-то працює. Бізнес прибутковий. А платити до фондів все одно треба, тому що це певні гарантії для людей, завтра це будуть їхні пенсії, їхні страхові виплати тощо”, — зазначив віце-прем’єр.

Нагадаємо, раніше начальник управління податкової міліції ДПСУ в Києві Ігор Усик повідомив, що в столиці до 600 тис. працівників отримують заробітну плату “в конверті”.

Источник: ubr.ua