...
Реєструйся

Тест «Чи організована ви людина»


Пропонуємо невеличкий тест, що дасть змогу визначити рівень вашої організованості. Відповівши на запитання тесту, ви дізнаєтеся про свої сильні й слабкі сторони з точки зору тайм-менеджменту.

Ключ

За кожну відповідь «так» на запитання № 1–11 поставте 5 балів, за кожну відповідь «ні» — 0 балів.

За кожну відповідь «ні» на запитання № 12–20 поставте 5 балів, за кожну відповідь «так» — 0 балів.

Підсумуйте бали.

test

Результати

90 балів і більше

Ви дуже організована людина. Точність і порядок для Вас — це спосіб життя. Ваша скрупульозність і педантизм може як викликати захоплення в оточуючих, так і роздратувати. Керівник, безумовно, упевнений, що може покластися на Вас у будь-якій ситуації. Але, можливо, іноді його втомлює те, що Ви вимагаєте надто детального роз’яснення щодо розпорядження чи виконання завдання. Не бійтеся імпровізувати та приймати рішення (в межах компетенції, звичайно): часто керівник підсвідомо хоче, щоб вирішили за нього.

80–90 балів

Вас не можна назвати неорганізованою людиною. Ви звикли тримати все під контролем і вмієте розпоряджатися часом. Керівництво, безумовно, не залишило без уваги Ваші організаторські здібності. Ви знаєте, як упорядкувати справи й пишаєтеся цим. Та будьте обережними з колегами: не варто нав’язувати іншим звичний Вам спосіб виконання завдань. Пам’ятайте, що правила тайм-менеджменту — це лише поради, і тому, як організувати свою роботу, обирає кожен самостійно.

70–80 балів

Ви вмієте пристосовуватися й показувати людям те, що вони хочуть бачити. Якщо потрібно, Ваш робочий день буде організований бездоганно. Але разом з тим Ви не проти влаштувати собі час від часу умови творчого безладу. Через це дехто вважає, що Вам не вистачає організованості. Якщо Ваш керівник педант, Вам доводиться несолодко. Ви — людина контрастів: на роботі у Вас, як правило, все під контролем, а вдома може панувати безлад. Та коли є бажання й мотивація, Ви швидко приводите все до ладу.

До 70 балів

Таку кількість балів зазвичай набирають люди, яким не потрібно тримати все під контролем (і це їх влаштовує), або ж ті, кому постійно не вистачає часу, та вони не знають, як це змінити. Якщо Ви належите до останніх, потрібно проаналізувати свої дії. З’ясуйте, скільки часу Ви витрачаєте на ті чи інші справи, визначте, що саме виходить з-під контролю та як на це вплинути. Почитайте спеціальну літературу із самоорганізації й тайм-менеджменту, відвідайте семінари на цю тему. Почніть з найменшого: заведіть блокнот, зверніться по допомогу до колег. Обов’язково потрібно усвідомити своє невигідне становище — інакше результатів не буде. Пам’ятайте, що все у Ваших руках і Ви здатні виправити ситуацію.

Видання для кадровиків Журнали реєстрації