Передплати журнал

тимчасова працездатність під час санаторно-курортного ліування


Працівник знаходився у щорічній відпустці з 01.09. по 24.09.2014 року, та у додатковій відпустці із збереженням зарплати (16 календарних днів) як постраждалий внаслідок ЧАЕС (віднесений до І кат.), в період  з 25.09. по 10.10.2014 року. Під час відпустки працівник скористався соцстраховською путівкою на  санаторно-курортне лікування з 24.09. по 14.10.2014 року. 16.10.2014 року  працівник надав на підприємство листок по його тимчасовій непрацездатності з 23.09. по 15.10.2014 року  ( із зазначенням  діагнозу – санаторно-курортне лікування) та написав заяву про продовження відпустки.  Відділ кадрів видав наказ про продовження відпустки у звязку із лікарняним терміном на 18 кд.д. з 16.10. по 02.11.2014 року.                                                           Запитання 1) Чи правильні дії відділу кадрів про продовження терміну відпустки ?                                             2) Чи підлягає оплаті  даний листок непрацездатності враховуючи абзац другий частини десятої ст. 35 у редакції ЗУ від 04.11.2004 р. № 2152-IV ?   Завчасно дякую за допомогу