Реєструйся

Трудові мігранти в Росії здаватимуть відбитки пальців та будуть екзаменуватися на знання російської мови та історії


Наступного року всі трудові мігранти в обов’язковому порядку здаватимуть відбитки пальців. Таким чином влада РФ планує зменшити кількість злочинів, які скоюють нелегали.

У Санкт-Петербурзі із зими цього року вже введена процедура дактилоскопування мігрантів. Поки що відбитки пальців здаватимуть добровільно, оскільки процедура використовується в тестовому режимі. Проте планується, що з наступного року вона стане обов’язковою.

На території країни проживають мільйони нелегалів, які не платять податків, створюють соціальне напруження й нерідко скоюють злочини. Цю проблему, на думку експертів, можна вирішити за допомогою централізації збору інформації про трудових мігрантів.

Відомо, що в Москві кількість особливо тяжких злочинів, здійснених іноземцями минулого року, зросла на 12%.

Крім того, всі охочі працювати в РФ повинні будуть здати тестування на знання російської мови, скласти іспит з історії та основ законодавства. Як повідомляють у прес-службі Кремля, обов’язкові іспити мають бути введені вже до листопада цього року.

Відомо, що такі освітні заходи вводяться у зв’язку з великою кількістю трудових мігрантів у країні. Більше всього їх приїжджає з України — близько 3 млн. Крім того, лідирують Узбекистан, Казахстан, Таджикистан.

За матеріалами: zib.com.ua