Це перший і поки єдиний у світі такого штибу журнал. Його тематика одразу ж стала предметом дискусії в Сполученому Королівстві.
Це перший і поки єдиний у світі такого штибу журнал. Його тематика одразу ж стала предметом дискусії в Сполученому Королівстві.
Судячи з пілотного випуску нового журналу, його видавці мають намір зацікавити читачів порадами щодо організації похорону, обговоренням проблем евтаназії, а також юридичними консультаціями з даної теми. У Великобританії щорічно вмирають півмільйона людей, їх смерть нерідко створює чималі проблеми для їхніх близьких. Журнал Eulogy претендує на те, щоб допомогти їх вирішити.
“Наш потенційний читач – це все людство. Автори нашого журналу – досвідчені журналісти; деякі з них працюють у таких авторитетних виданнях, як Times або Daily Telegraph. Для нас пишуть колумністи, що спеціалізуються на цікавих нам проблемах. Із нами співпрацюють видатні історики, соціологи, біологи – такі, як фахівець із похоронних обрядів і ритуалів Джуліан Ніксон чи знаменитий дослідник паранормальних явищ Анджела Доннован. Ми залучаємо до співпраці як науковців, так і відомих письменників і журналістів.
Читаючи наш журнал, люди неминуче замислюватимуться про мужність, необхідну перед лицем смерті . Головна мета нашого видання – допомогти нашим читачам в трагічну хвилину втрати їхніх близьких і дати їм можливість усвідомити всі аспекти цієї втрати. І, звичайно, не останню роль відіграє можливість познайомити їх із першокласними зразками журналістики. Ми також пропонуємо духовну допомогу і кваліфіковані моральні, практичні чи юридичні поради в ситуації завершення життєвого шляху. Звичайно, це дуже делікатна тема, проте вона стосується всіх і кожного. Рано чи пізно з неї доведеться зіткнутися всім, і ми вирішили, що зараз настав час підняти цю тему”, – заявив головний редактор журналу Альфред Тонг.
Джерело:ua.korrespondent.net