...
Реєструйся

Учені: Їздити у відпустку слід чотири рази на рік


Американські психологи встановили, що ідеальна відпустка має бути короткою і повторюватися чотири рази на рік, саме тоді людина отримує максимальне задоволення від відпустки.

Як повідомляє портал WISE Travel, під час короткого відпочинку щасливі моменти запам’ятовуються краще. А під час однієї тривалої відпустки відчуття щастя від зміни обстановки та пізнання нових місць швидко притупляється.


Психологи вважають, що люди, які розбивають свою відпустку на кілька частин, є щасливішими від тих, хто витрачає всі дні відпочинку за один раз.

“На сьомий день відпочинку відчуття щастя згасає і час проведений у відпустці вже не такий приємний, як на початку, оскільки вже не приносить того радісного хвилювання. Саме тому чотири міні-відпустки на рік дають набагато більше користі для психічного здоров’я, ніж ви сподівалися” , – стверджує професор Ден Ар’їлі з Університету Д’юка в Північній Кароліні.

Однак, деякі психологи висловили протилежну точку зору: часті поїздки збільшують стрес, адже численні перельоти, розміщення в готелях, акліматизація і подібні проблеми вимагають певних емоційних витрат. І з цієї ж причини – відпочивати потрібно хоча б один-два рази на рік. А для частих перерв туристи зможуть відпочити на вихідних, святах.

Джерело: ua.korrespondent.net