...
Реєструйся

У керівників слідчих підрозділів міліції буде більше заступників


Розширення повноважень слідчих органів внутрішніх справ збільшило навантаження на працівників слідчих підрозділів та їх керівний склад.

Постановою Кабінету Міністрів від 6 березня 2013 № 137 внесено зміни до постанови від 12 березня 2005 року № 179, якими дозволено збільшувати кількість заступників керівників слідчих підрозділів МВС. Необхідність таких змін передбачена у зв’язку з набранням чинності нового Кримінального процесуального кодексу.

Згідно з положеннями КПК, повноваження слідчих органів внутрішніх справ значно розширені. Як наслідок, це збільшило навантаження на працівників слідчих підрозділів та їх керівний склад.

Постанова передбачає, що в слідчих управліннях головних управлінь (управлінь) МВС у Криму, областях, містах Києві та Севастополі, чисельність працівників яких перевищує 40 одиниць, кількість посад заступників начальників буде збільшена до 3 одиниць.

У слідчих підрозділах міських, районних і лінійних відділів внутрішніх справ, кількість працівників яких перевищує 14 одиниць, кількість посад заступників начальників планується збільшити до 2 одиниць.

Як запевняють в уряді, таке збільшення кількості заступників керівників органів досудового розслідування забезпечить належне виконання ними обов’язків, визначених КПК, а також нормативно врегулює функціонування органів досудового розслідування МВС.