2 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
redaktor
5 листопада, 2010 - 13:05
Пользователь Людмила отправил сообщение, используя форму контактов http://kadrovik.ua/contact. Розясніть, що таке кваліфікація. Наприклад, працівник А. з неповною вищою освітою пропрацював 12 років на підприємстві та обімав різні посади, а працівник В. пропрацював 2 роки, але навчається у вищому навчальному закладі . У кого з них вища кваліфікація? Кому з них запропонувати вакансію?
redaktor
5 листопада, 2010 - 14:46
Тут відповідь, яку, гадаю, цілком можна застосувати й до Вашого випадку http://kadrovik.ua/content/mozhet-li-bukhgalter-byt-kadrovikom Але...  Пункт 11 Загальних положень Довідника дозволяє як виняток залишати на посаді або призначати на посаду за рекомендацією атестаційної комісії осіб, які не мають відповідної освіти чи стажу роботи, установлених кваліфікаційними вимогами, але мають достатній практичний досвід та успішно виконують у повному обсязі покладені на них завдання й обов'язки.    Але не всі установи можуть ним скористатися. Наприклад, професійні вимоги до головних бухгалтерів професійних учасників ринку цінних паперів (крім банків) та до головних бухгалтерів фінансових установ  (страховиків, адміністраторів недержавних пенсійних фондів, кредитних спілок, кредитно-гарантійних установ, ломбардів, інших фінансових установ (крім банків, установ – професійних учасників фондового ринку, інститутів спільного інвестування в частині їх діяльності на фондовому ринку, фінансових установ, які мають статус міжурядових міжнародних організацій, Державного казначейства України та державних цільових фондів)) містять жорсткі кваліфікаційні вимоги, і жодних винятків з них не передбачено.