Реєструйся

У Мінсоцполітики обіцяють контролювати кожну копійку


Міністерство соціальної політики вибудує механізм, який дозволить контролювати виплати державних допомог на місцях. Про це заявила Міністр соціальної політики Наталія Королевська, повідомляє прес-служба відомства.

“Ми хочемо знати точно, чи доходять кошти до людей своєчасно і в повному обсязі. Для цього ми розробляємо механізм, який дозволить нам контролювати ці процеси. Через деякий час ми його представимо. Це дуже важливо, бо останній приклад з “дитячими” грошима, коли Казначейство кошти перерахувало, а люди на місцях їх не отримали, продемонстрував неефективність існуючих підходів”, – сказала вона.

Крім того, міністр запропонувала всім, хто зіткнувся з проблемами, які відносяться до компетенції Мінсоцполітики обов’язково повідомляти про це в “Урядовий контактний центр” та на сторінку Міністерства у соціальній мережі Facebook.

Я щодня отримую звіт з “Урядового контактного центру ” за зверненнями громадян. Тож жодне повідомлення щодо затримок з виплати заробітної плати або соціальної допомоги не залишається без уваги. Крім того, в Мінсоцполітики є сторінка в соціальній мережі Facebook де можна повідомити про існуючі проблеми“, – зазначила міністр. На думку чиновниці, неможливо побудувати ефективну роботу влади без громадського контролю, який також забезпечує зворотний зв’язок.

Міністр також повідомила, що Казначейство вже перерахувало в регіони кошти для другого траншу соціальних виплат. “Відповідно до затвердженого порядку, другий транш у розмірі 197 млн. грн. вже перераховано в регіони. До 31 числа всі повинні отримати свої січневі виплати. Ми проконтролюємо, щоб гроші дійшли до кожної людини. Відносно керівників, що допустили затримку, будуть вжиті відповідні заходи“, – сказала Королевська.

За матеріалами інтернет-порталу: UBR