8 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
ssv
24 лютого, 2011 - 11:14
в наказі ставиться пичать чи ні?
oksanav_k
Зображення користувача oksanav_k.
24 лютого, 2011 - 11:19
Как вас понянять и какие приказы вы имеете ввиду???
Tatiyana
3 березня, 2011 - 21:00
стыдно писать безграмотно - "пичать" по- украински будет "печатка"
Lana_SZ
Зображення користувача Lana_SZ.
16 березня, 2011 - 16:31
А якщо треба дані з наказу, то краще зробити Витяг з наказу)))
Ольга Харечко
Зображення користувача Ольга Харечко.
Головний редактор журналу «Довідник кадровика»/«Справочник кадровика», голова ВАК, експерт порталу «КАДРОВИК-онлайн»
4 березня, 2011 - 12:08
У наказі Державного комітету статистики України «Про затвердження типових форм первинної облікової документації зі статистики праці» від 5 грудня 2008 року №489 нічого не зазначено про затвердження печаткою кадрових документів: наказ (розпорядження) про прийняття на роботу (типова форма № П-1), наказ (розпорядження) про надання відпустки (типова форма № П-3), наказ (розпорядження) про припинення трудового договору (контракту)" (типова форма № П-4). Копії таких наказів затверджуються печаткою, оригінали ні.
Елена_
24 лютого, 2011 - 11:20
В приказах печать не ставится. В случаях если Вам нужна копия то тогда - "Копия верна"; подпись, фамилия (лица заверившего копию) и ПЕЧАТЬ.
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
9 березня, 2011 - 12:27
Примірний перелік документів, на які ставиться ставиться гербова печатка, наведений у додатку 13 до пункту 4.6.15 Примірної інструкції з діловодства у міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади, яка затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.1997 № 1153. У цьому переліку такий документ як наказ (розпорядження) відсутній.
MN.hr
29 березня, 2011 - 17:46
Наказ Держспоживстандарту України 07.04.2003 N 55 НАЦІОНАЛЬНИЙ СТАНДАРТ УКРАЇНИ Державна уніфікована система документації УНІФІКОВАНА СИСТЕМА ОРГАНІЗАЦІЙНО-РОЗПОРЯДЧОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ Вимоги до оформлювання документів ДСТУ 4163-2003 Чинний від 01.09.2003 5.26 Відбитком печатки організації засвідчують на документі підпис відповідальної особи. Перелік документів, на які ставлять відбиток печатки, визначає організація на підставі нормативно-правових актів. Його подають в інструкції з діловодства організації. Відбиток печатки ставлять так, щоб він охоплював останні кілька літер назви посади особи, яка підписала документ. Таким чином, на підприємстві внутрішнім документом (це може бути положення про порядок використання печаток і штампів цього підприємства) визначається на яких документах ставити печатку.