Реєструйся

У жовтні 2010 року вийшов 100-й номер журналу “Довідник кадровика”!


З нагоди виходу ювілейного 100-го номера журналу “Довідник кадровика” свої вітання надіслали Міністр праці і соціальної політики В. І. Надрага та перший заступник голови комітету ВР з питань соціальної політики та праці
О. Б. Шевчук

Читачам журналу «Довідник кадровика»
від Міністра праці та соціальної політики
В. І. Надраги

Шановні читачі!

«Довідник кадровика» ─ видання, яке вже понад 8 років є не просто практичним професійним посібником для працівників кадрових служб держави, а й незамінним помічником, консультантом, порадником і щирим другом! За такий невеликий проміжок часу журнал став лідером серед видань для кадрових працівників. Вітаю колектив журналу «Довідник кадровика» і всіх його читачів з нагоди цього першого, такого значущого ювілею – виходу 100-го номера!

Переконаний, що читаючи цей професійний журнал, ви й надалі отримуватимете найбільш повну й актуальну інформацію, а у вашій професійній діяльності не виникатиме непорозумінь та труднощів. Робота кадровика непроста, її важливість важко переоцінити, адже це постійна робота з людьми. Тому необхідно бути справжнім професіоналом, який завжди в курсі всіх змін у законодавстві, постійно вдосконалюватись та розвиватись.

Бажаю керівникам підприємств, установ та організацій, а також усім спеціалістам з кадрового діловодства доброго здоров’я, невичерпної енергії, натхнення та успіхів у їх важливій суспільній праці!

Впевнений, що видання й надалі сприятиме підвищенню рівня обізнаності та професіоналізму спеціалістів кадрових служб і керівників підприємств.

З повагою,
Міністр праці та соціальної політики України

В. І. Надрага

 

Читачам і авторам журналу «Довідник кадровика»
від Першого заступника Голови
комітету ВР з питань соціальної політики та праці
О. Б. Шевчука

 

Вже понад 8 років фахівцям кадрової справи допомагає ефективно працювати професійний журнал – «Довідник кадровика», який готують визнані експерти та відомі фахівці з профільних відомств. Часопис став незамінним консультантом для новачків професії і добрим другом та порадником для досвідчених кадровиків.
В жовтні 2010 року вийшов 100-й номер журналу. Вітаю з цим досягненням і щиро бажаю його авторам та читачам здоров’я, сил і натхнення у їх важливій праці, позитивних змін і добрих новин

З повагою,
Перший заступник Голови комітету ВР
з питань соціальної політики та праці

О.Б. Шевчук