Реєструйся

Україна вперше визначить найкращих роботодавців


В Україні буде визначено найкращих роботодавців у рамках премії “HR-БРЕНД РОКУ”, яка щорічно проводиться в Росії. Про це повідомляє Міжнародний кадровий портал hh.ua.

“HR-БРЕНД РОКУ” — наймасштабніша подія на ринку праці Росії. Вручення Премії проводиться з 2006 року. У різні роки і в різних номінаціях нею були відзначені Google, МТС, Газпром, DHL, СТС Медіа та інші великі компанії на російському ринку.

У 2011 році конкурс уперше відбудеться в Україну. Журі у складі авторитетних експертів та представників компаній-лідерів у галузі рекрутингу та побудови репутації роботодавця, шляхом голосування за представлені проекти, визначать володарів кращих hr-брендів у номінаціях Столиця, Регіон і Україна. У рамках кожної з них буде вручено золоту, срібну і бронзову премії “HR-БРЕНД 2011”.

Церемонія нагородження відбудеться 10 листопада 2011 і її відвідають провідні фахівці у сфері hr з-за кордону. “Українські компанії почали все більше уваги приділяти своїй репутації як роботодавця, так як від цього залежить успішність їх бізнесу і як наслідок — прибуток. Справжні професіонали не хочуть лише отримувати високу зарплату. Вони прагнуть працювати в компаніях зі сформованими цінностями, високою репутацією та корпоративною культурою, які б відрізняли їх від інших роботодавців”, — стверджує Марина Маковій, генеральний директор Міжнародного кадрового порталу hh.ua.

Джерело: ubr.ua