...
Реєструйся

Українські компанії прагнуть наймати молодь


Українські комерційні компанії при прийманні на роботу надають перевагу більш молодим співробітникам. Як з’ясувала консалтингова компанія H-ART, частка працівників віком від 20 до 35 років в таких компаніях становить 57% від всього персоналу. Частка працівників від 35 до 45 років — 16%. Персонал з віком вище 45 років становить 14%. Трохи менше — 13% — становить кількість співробітники, вік яких менше 20 років.

Натомість молоді фахівці хочуть багато й одразу. Часто це досить амбіційні люди і брак досвіду вони компенсують завзятістю.

“При цьому вони бачать своє життя гармонічним: робота роботою, однак має бути й особистий час, який присвячується особистим інтересам. Свій особистий розвиток вони можуть ставити в пріоритет порівняно із зобов’язаннями по роботі. Молоді співробітники досить легко змінюють як компанію, так і місце проживання заради більш цікавої і гідно оплачуваної роботи. Але це, з точки зору роботодавця, є, скоріше, мінусом, ніж плюсом”, — каже Марія Локтіонова, директор H-ART.

За словами експерта, для роботодавців старші працівники мають низку переваг, основною з яких є той факт, що вони завжди приймають зважене рішення про зміну роботи. Це люди, які готові більше працювати, менше приділяючи уваги своєму особистому часу, особистим інтересам.

“Якщо виявити терпіння і вкластися в їх підготовку до сучасних методів роботи, то це може окупитися сторицею для компанії”, — наголошує директор H-ART.

За матеріалами ubr.ua