...
Реєструйся

Українці згодні працювати де завгодно


Згідно з опитуванням 75% українців переглядають всі пропозиції щодо роботи.
При цьому більше половини (60%) українців відправляють свої резюме навіть у ті компанії, в яких вони не можуть працювати з об’єктивних причин – наприклад, їхній досвід роботи чи професійний рівень не відповідає пропонованій посаді.

Крім того:

– 63% претендентів в більшості випадків погано розуміють те, що написано в тексті вакансії;

– 13% – взагалі не розуміють, про що йдеться. Але, як було сказано вище, це не заважає їм надсилати свої резюме навіть на невідповідні їм вакансії. У цьому випадку спрацьовує принцип “спочатку зробимо, а потім розберемося що зробили”. Менеджери з персоналу розуміють завзяття потенційних співробітників, але ставляться до такої тенденції “прохолодно”;

– 40% українських претендентів практично не отримують відгуків від роботодавців;

– 29% українців вважають поведінку більшості роботодавців неетичною. На думку дослідників, причина саме в тому, що їхні резюме не знаходять відгуку в компаніях;

– 37% респондентів дивляться правді в обличчя і знають, що їхній рівень кваліфікації не відповідає займаній посаді.

– 20% переконане, що підбором персоналу в українських компаніях займаються не професіонали, а справжнісінькі дилетанти;

– 15% респондентів заявили, що їх резюме найчастіше викликає інтерес з боку компанії;

– 1% респондентів впевнено заявляють: “Ми потрібні скрізь і нас завжди запрошують на співбесіди!”.

Фахівці кадрового порталу констатують, що фінансова криза внесла суттєві корективи в діяльність ринку праці України. Якщо в 2008 році здобувачі уважніше ставилися до функціональних особливостей потенційних посад, то в 2010 більшість шукачів готове працювати де завгодно і ким завгодно.

“Не дивлячись на те, що з початку літа ринок праці України виріс на 20%, кандидати відчувають наслідки безробіття і прагнуть зайняти будь-яке місце під сонцем”, – розповідає менеджер з персоналу кадрового порталу Ілона Цивінського.

За її словами, потік нерелевантних резюме відволікає спеціаліста від закриття потрібної вакансії. Однак уважне вивчення кар’єрного шляху і професійних навичок кандидата дозволяє знайти “талант” на шукану посаду навіть серед представників інших професійних областей.

У ході дослідження в серпні 2010 року, було опитано 1500 респондентів з усіх регіонів України.

За матеріалами: Деньги