...
Реєструйся

Відбувся четвертий загальноуніверситетський Ярмарок вакансій «Імпульс-Старт»


20 жовтня хол радіофізичного факультету Київського національного університету імені Т.Шевченка відвідало більше 4 тисяч студентів з різних вишів міста Києва. Причиною цього чималого скупчення молоді став четвертий загальноуніверситетський Ярмарок вакансій «Імпульс-Старт», який провів Центр працевлаштування студентів ти випускників «Імпульс».

На Ярмарку були представлені 15 провідних компаній-роботодавців української економіки, такі як Advanced International Translations, Fozzi group, Coca-Cola, Materialise, Kraft Foods, Склоприлад, Microsoft, CMK, JTI, British American Tobacco, Procter & Gamble, PriceWaterhouseCoopers, Ernst & Young, AM-Soft («Арт-мастер»), Аспект, Phoenix Capital та Terrasoft. Кожен представник компанії-учасника мав чудову нагоду поспілкуватися зі студентами та випускниками, відповісти на їхні запитання та зацікавити майбутні кадри працевлаштуватися саме у свою компанію.

Натомість зацікавлена студентська маса прагнула зібрати якнайбільше інформації про кожну з компаній, адже найближчим часом кожному з відвідувачів доведеться зробити дуже важливий вибір: місце своєї першої серйозної роботи після випуску з університету.

Шановні пошукачі, на цьому наша історія не закінчується: вже 19 квітня ми проведемо наступний Ярмарок вакансій «Імпульс-2011», який буде ще масштабнішим, цікавішим та насиченішим.

Джерело: stud-centr.univ.kiev.ua