...
Реєструйся

Відгуки учасників ІІ Всеукраїнських кадрових зборів


Учасники ІІ Всеукраїнських кадрових зборів, що відбулися 27 квітня 2011 р. в Київському міському будинку вчителя, залишили свої відгуки про цей захід, організований редакцією журналу  “Довідник кадровика”  Видавничого дому “МЕДІА-ПРО”:

Андрусенко Людмила Володимирівна, компанія ДП “Основа-Декор”:
«Враження від зборів чудове, дізналася багато нового… навіть сьогодні зареєструвалася на сайті Всеукраїнської асоціації кадровиків.
Буду вдячна за запрошення на такі заходи в майбутньому».

Кондратюк Тетяна Григорівна, ТОВ “Пані Аптека”:
«Дуже дякую за те, що ви організовуєте такі заходи. Такі події приємно згадати.
Завжди цікаво почути про досвід інших фахівців у нашій галузі, а також дізнатися про нове в законодавстві.
Взагалі все було вдало організовано і все сподобалося! Маю надію, що ви будете запрошувати на свої семінари».

Руденко Юлія, Придніпровське РУ “Банк “Фінанси та Кредит”:
«Я присутствовала на собрании кадровиков. Считаю, что такие встречи будут интересными и полезными не только инспекторам по кадрам, но и всем специалистам сферы работы с персоналом. Такие встречи интересны и новичкам ─ для повышения своего профессионального уровня, и специалистам с большим опытом ─ можно выяснить какие-то нюансы трудового законодательства и поделиться с начинающими своим опытом.
Приятно было встретиться и лично задать вопросы специалистам и експертам трудового законодательства Украины. Лично я получила много полезной информации и завязала новые знакомства, которые обязательно буду использовать в своей практической деятельности.
Отдельное спасибо организационному комитету за книжную ярмарку, лотерею и, конечно же, ─ за концертную программу. Очень бы хотілось, чтобы такие встречи стали традиционными.
Желаю всем нам удачи в нашем важном деле. Спасибо».

Савицька Юлія Володимирівна, ПП „ЮГбуд-В”:
«Дякую вам за цікаві ІІ Всеукраїнські збори кадровиків. Хочу відзначити доповіді Шамбір Наталії Василівни і Сташків Тетяни Олегівни. Щиро їм вдячна за цікаву доповідь і за те, що вони знайшли хвилину свого часу та приділити увагу нам. Також хочу засвідчити свою повагу та вдячність за те, що вони готові прийти на допомогу».

Зволінська Анна, «МРІЯ АГРОХОЛДИНГ»:

«Дякую за організацію заходу, особливо за його різноманітність (концерт, розіграш призів).
Побажання на майбутнє — приділяти більше уваги нестандартним питанням у нашій роботі і давати роз’яснення щодо ситуацій, про які в жодному законодавчому документі не прописано (друга частина семінару “Запитання-відповіді”)».

Галайчук Тетяна Миколаївна, ТОВ “АНКОР Персонал Україна”:
«Насамперед хочу привітати всіх працівників з професійним святом — «Днем кадровика», побажати успіхів у праці, міцного здоров’я, благополуччя та нових професійних перемог!
Дякую організаторам зборів за чудовий день, проведений у Київському міському будинку вчителя.
Усе було дуже чудово, цікаво, а також пізнавально. Настрій у всіх присутніх був святковим і піднесеним.
Усі отримали відповіді від професіоналів на найбільш важливі питання.
Ще раз хочу подякувати вам за прекрасний день 27 квітня 2011 року. Побільше б таких зустрічей.
Бажаю всьому колективу “Довідника кадровика” творчих здобутків і натхнення».

Рибальченко Тетяна Вікторівна, ДП «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М. П. Шульгіна»:
«З величезним задоволенням відвідала кадрові збори. Велика подяка організаторам за сюрпризи, які чекали нас. Хороший настрій був забезпечений із самого початку. Вважаю, що дуже корисними є такі збори для молодих кадровиків, та й досвідчені працівники поповнили свої знання, дізналися багато нового. Дуже вдалим є встановлення діалогу з доповідачами, робота в режимі запитання — відповідь. Але хотілося б, щоб кадровики-початківці приходили на збори більш підготовленими, тому що шкода дорогоцінного часу на те, що однозначно визначено КЗпП та іншими законами».

Ірина, головний бухгалтер ТОВ “СОК”Фитнесреал”:
«Спасибо огромное за ваш труд и что проводите собрания для кадровых работников! Первый раз посетила ваш семинар и была приятно удивлена организацией и затронутыми темами по существу. Очень понравилось то,что можно задать интересующий вопрос и тут же получить ответ. Буду рада присутствовать на семинаре в следующий раз».

Олена Бенда, Холдинг «СИМПАТИК Групп»:
«У цілому кадрові збори справили гарне враження. Хороша організація, лотереєя, гарний зал — усе це викликало позитив.
Особисто для мене найбільш цікавим був виступ Тетяни Олегівни Сташків, яка дуже докладно розповідала і відповідала на запитання щодо відпусток.
Дякую за гарну організацію».

Макоцеба Лілія Василівна, ТОВ «Еталонбудсервіс»:
«Выражаю огромную благодарность всем, кто имеет отношение к организации семинара «Второе всеукраинское собрание кадровиков» Практически были продуманы все организационные моменты:
– место проведения семинара и регистрация участников;
– отметка командировочных удостоверений;
– обсуждаемые вопросы и лекторат;
– методическая литература;
– розыгрыш лотереи;
– досуг (концертная программа);
– вопрос питания и др.
Семинар прошел на одном дыхании, в теплой и дружеской атмосфере.
Я имела возможность получить ответы на наболевшие вопросы, пообщаться с коллегами, поделиться знаниями, почерпнуть или разъяснить что-то для себя. Хотелось, чтобы таких семинаров было больше. Еще раз выражаю огромную благодарность от лица руководства ООО «Эталонбудсервис» и от себя лично».

Якщо Ви теж були учасником ІІ Всеукраїнських кадрових зборів і хочете поділитися враженнями від цього заходу, можете залишити свій відгук , скориставшися формою контактів з адміністрацією сайта.