Відомство з питань держслужби затвердило порядок прийому громадян


Затверджено Порядок організації та проведення особистого прийому громадян в Національному агентстві України з питань державної служби.


Якщо Вам треба потрапити на прийом до керівництва відомства, доведеться попередньо записатися по телефону. Прийом проходить тільки в дні та години, визначені графіком.

У першочерговому порядку здійснюється прийом таких категорій громадян:
– жінки, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня”;
– інваліди ВВВ;
– Герої Соціалістичної Праці;
– Герої Радянського Союзу;
– Герої України.

Особлива увага приділяється вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, інваліди, чорнобильці, багатодітні сім’ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки.

Записатися потрібно не пізніше, ніж за 7 днів до дня прийому у відділі організації документообігу адміністративно-фінансового департаменту за адресою: м. Київ, вул. Прорізна, 15. Попередній запис може здійснюватися по телефону 279-57-90.

Вас, звичайно, попросять надати інформацію про себе, але з’ясування відомостей про особу громадянина, які не стосуються його звернення, не допускається.

У записі відмовлять недієздатним громадянам, а також тим особам, які повторно звертаються з одним і тим же питанням або вирішили оскаржити рішення пізніше встановленого терміну. Про відмову в записі і причини відмови надаються відповідні роз’яснення.

Якщо Вам треба вирішити питання, яке не вимагає прийняття рішення керівництвом Нацдержслужби, то Ви можете звернутися до відомства у понеділок, вівторок, середу та четвер з 10-00 до 17-00 годин.

Основи кадрової справи: максимально просто
Авторський курс підвищення кваліфікації кадровиків від Вікторії Ліпчанської. Вищий рівень