Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

7 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
Людочка
Зображення користувача Людочка.
9 квітня, 2013 - 18:00
Якщо працівник бере відпустку з 24 квітня на 10 календарних днів, то виходити на роботу 6 травня чи 7-го?
Григорій Максименко
Зображення користувача Григорій Максименко.
Експерт ВАК
9 квітня, 2013 - 21:26
7 травня, оскільки 1,2 та 5 травня 2013 року є святкові дні, які не включаються до тривалості щорічної відпустки.
marchuk.anna
23 квітня, 2013 - 11:18
Доброго дня! Підскажіть будь-ласка, чи має виходити спіробітник, який знаходиться у відпусці, на роботу в перенесений день, у разі якщо згідно наказу по підприємству 3 травня перенесене на 27 квітня. А його відпустка закінчується 30 квітня, згідно цього він має бути на роботі 3 травня. Як правильно це оформити? Чи є якісь нормативні документи, які мають підтвердити необхідність виходу чи невиходу на робоче місце. Заздалегіть дякую.
Григорій Максименко
Зображення користувача Григорій Максименко.
Експерт ВАК
23 квітня, 2013 - 16:38
У наведеному прикладі роботодавець переніс робочий день 3 травня на суботу 27 квітня, тобто на підприємстві 3 травня встановлений вихідний день. Оскільки всі дії щодо надання щорічної відпустки мають провадитися відповідно до графіку роботи підприємства, то 27 квітня працівник перебуватиме у щорічній відпустці на тій підставі, що у тривалість щорічної відпустки включаються як робочі так і вихідні дні, встановлені на підприємстві. 3 травня працівник не повинен виходити на роботу, оскільки розпорядженням роботодавця цей день на підприємстві визначений як вихідний день. Зазначене не стосується працівників, які працюють за змінними графіками роботи.
lidiya.fedotche...
10 квітня, 2013 - 11:20
Подскажите пожалуйста, у меня сотрудники по графику отпусков должны идти в отпуска с 03.05.2013 и с 10.05.2013, но это выходные дни в связи с переносами. Когда я составляла график отпусков в начале года, мы еще не знали за переносы рабочих дней. Как поступить правильно в этом случае, отправлять в отпуска по графику или переносить даты отпусков. Заранее спасибо!!!
zhekkka_kadr
10 квітня, 2013 - 11:38
Как вариант,человек может написать заяву про перенос отпуска, согласовать даты отпуска с профсоюзом и начальником организации и внести изменения в график отпусков,а можете отправить по графику, ранее утверждённому,с учётом праздничных дней.
Зоя Васильова
Зображення користувача Зоя Васильова.
Експерт журналу "Довідник кадровика"
12 квітня, 2013 - 16:28
У графіках надання відпусток не зазначається конкретна дата надання відпуски. Конкретний період надання щорічних відпусток у межах, установлених графіком, узгоджується між працівником і власником або уповноваженим ним органом, який зобов'язаний письмово повідомити працівника про дату початку відпустки не пізніш як за два тижні до встановленого графіком терміну. Отже, потрібно узгодити з працівником дату початку відпустки з урахуванням перенесення вихідних днів.