...
Реєструйся

Відпустка за особливий характер праці


На підприємстві працює рентгенолаборант. Він працює на умовах сумісництва на 0,5 ставки. Підкажіть, будь-ласка, чи залежить тривалість додаткової щорічної відпустки за особливий характер праці від тривалості зайнятості працівника на нашому підприємстві, чи ми повинні надати йому 11 календарних днів, як це передбачено законодаством?
Дякую за відповідь.

Матеріали до теми


Чи можуть платники єдиного внеску подати контролюючому органу на погодження довідку-розрахунок на виплату зарплати в електронній формі?
Пунктом 4 Порядку прийняття надавачами платіжних послуг на виконання платіжних інструкцій на виплату заробітної плати, затвердженого наказом Міністерства фінансів України ...