Військових пропонують відпускати в оплачувану відпустку для одруження


У парламенті зареєстрований законопроект, яким запропоновано внести зміни до ст. 10-1 Закону "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" в частині про надання військовослужбовцям додаткових відпусток.

Запропоновано встановити, що відпустка за сімейними обставинами зі збереженням грошового забезпечення надається військовослужбовцю у випадках:

– укладення ним шлюбу – тривалістю до 10 календарних днів;

– тяжкого стану здоров'я або смерті чоловіка (дружини), батька (матері), вітчима (мачухи), сина (дочки), пасинка (падчерки), рідного брата (рідної сестри) військовослужбовця, батька (матері) подружжя або особи, на вихованні якого знаходився військовослужбовець, – тривалістю до 7 календарних днів без урахування часу, необхідного для проїзду туди і назад;

– пожежі чи іншого стихійного лиха, яке спіткало сім'ю військовослужбовця або осіб, зазначених вище, – тривалістю до 15 календарних днів без урахування часу, необхідного для проїзду туди і назад.

На даний момент у зазначених випадках, і не тільки, військовослужбовець має право на додаткову, неоплачувану, відпустку.

Основи кадрової справи: максимально просто
Авторський курс підвищення кваліфікації кадровиків від Вікторії Ліпчанської. Вищий рівень