Реєструйся

В Україні відбулися Всеукраїнські кадрові збори


24 травня в Київському міському будинку вчителя відбулися треті Всеукраїнські кадрові збори. Під час зборів обговорювалися новації у сфері трудового законодавства за участі визнаних експертів України.

Організатором Зборів виступили журнал «Довідник кадровика», який 10 років випускає Видавничий дім «МЕДІА-ПРО», та Всеукраїнська асоціація кадровиків (www.kadrovik.ua).

Захід був безкоштовним, тому взяти участь у ньому могли всі бажаючі — керівники відділів кадрів, працівники кадрових служб, менеджери з персоналу, бухгалтери та юристи.

Реєстрація учасників Всеукраїнських кадрових зборів

Всеукраїнські кадрові збори зібрали тих, кому небайдужий розвиток кадрової справи в Україні, хто прагне до постійного самовдосконалення і підвищення професіоналізму.

Захід зібрав близько 500 учасників

У заході взяли участь: головний редактор журналу «Довідник кадровика» Ярослава Паньків, начальник відділу режимів праці, нормування та професійної класифікації департаменту з питань державного регулювання заробітної плати та умов праці Міністерства соціальної політики України Тетяна Сташків, заступник голови Державної служби України з питань захисту персональних даних Володимир Козак, експерти з трудового законодавства Ігор Рашкевич та Віктор Рожнов.

Тетяна Сташків відповідає на запитання учасників щодо відпусток та обліку робочого часу

Під час зборів учасники обговорили проект нового Трудового кодексу, відпустки, трудові договори, проблемні аспекти реалізації вимог Закону України «Про захист персональних даних» та багато інших питань.

Заступник голови ДСЗПД  Володимир Козак
розповідає про проблемні аспекти застосування норм Закону “Про захист персональних даних”

Значну частину часу було відведено відповідям на запитання присутніх.

Віктор Рожнов відповідає на запитання учасника Зборів

Учасники Зборів мали змогу дискутувати з експертами. Ігор Рашкевич  — один з них

Учасникам Зборів редакція журналу «Довідник кадровика» надала можливість отримати святкові знижки та подарунки.