Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
6 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
redaktor
31 січня, 2011 - 15:26

Останнім часом найбільш хвилюючими для суспільства стали теми, пов'язані з проектами Трудового кодексу й Пенсійної реформи. Наш портал запрошує колег-кадровиків, знавців трудового права висловити свою думку щодо різних аспектів цих тем.

Важливими є позиції і работодавця, і найманого працівника.

Можливо, у когось є запитання, а хтось має на них відповіді...

Тож не залишайтеся осторонь і візміть участь у дискусії, адже ці питання стосуються кожного.

Матеріали за темами:

Проект Трудового кодексу. Статті за темою

"Про заходи щодо законодавчого забезпечення
реформування пенсійної системи".  Проект закону

Підбірка статей з рубрики "Все про пенсії

ЕленаПетрова
14 квітня, 2011 - 16:03
Допоможіть, будь ласка, розібратися в ситуації. В нашій організації розпочато процес ліквідації. Всіх працівників було письмово попереджено за 2 місяці про наступне вивільнення. Всі працівники - державні службовці. Серед них є такі, яким залишилося 1,5 року (або менше) до настання пенсійного віку. Конкретний приклад: Працівниця (державний службовець) звільнення у зв"язку з ліквідацією підприємства (п.1 ст.40 КЗпП України). До 55 років їй залишилося 1,5 року. Вона звернулася в районний центр зайнятості. Районний центр зайнятості звернувся до районного пенсійного фонду з клопотанням про призначення дострокової пенсіїї державного службовця цій працівниці. Стаж державної служби прцівниці становить 10 років 9 місяців, що дає право на оформлення пенсії державного службовця. Пенсійний фонд вирішив питання позитивно. Працівниці призначили пенсію державного службовця. Підскажіть, будь ласка, чи має вона право на отримання грошової допомоги у розмірі 10 посадових окладів, як така, що вийшла на пенсію державного службовця (ст.37 Закону України “Про державну службу”). Адже звільнена вона була у зв"язку з ліквідацією підприємства (п.1 ст.40 КЗпП України), а не у зв"язку з виходом на пенсію.
dombrovska17
15 квітня, 2011 - 15:50
відповідно до роз"яснень головного управління держслужби від 22.03.2011 № 1960/13-11 щодо виплати грошової допомоги в розмірі 10 окладів, у разі звільнення працівників по п.1, п.2 ст.40 КЗпП України вищезазначена допомога не виплачується.....
ЕленаПетрова
16 квітня, 2011 - 14:33
Большое спасибо! Может подскажете, где найти это розъяснение? Полдня копалась в инете (в том числе и на сайте Головдержслужби), но так и не нашла...
dianka_59
28 квітня, 2011 - 14:26
Здравствуйте! Помогите пожалуйста! Работник собирается выйти на пенсию по выслуге лет как артист оркестра, который играет на духовых инструментах, имеет ли он право работать дальше в организации так же в должности артиста оркестра, но уже играть на другом музыкальном инструменте?!
ДіАнна
30 квітня, 2012 - 12:17
Добрий день, ще не дуже добре розумію українську, але хочу запитати: Трудовий кодекс - це ще проект або вже ні? Паралельно вчу українську та дивлюся нормативні акти для кадровиків. Дякую.