2 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
Емілія Ф.
7 лютого, 2017 - 17:14
Вітаю! Я працюю ст.інспектором з кадрів та отримую доплату за ведення військового обліку в нашій установі до 50 %. В січні 2017 я отримала майже таку ж зарплатню, яка в мене була й в грудні 2016. Тоді, виявляється, що ця доплата входить в ці ж самі "3200", так? Але ніде в інтернеті  не можу знайти, чим це регламентується, де вказано, що ця надбавка повинна входити в "3200"? Ніхто не підкаже? Вибачте, можливо моє питання й безглузде, але я просто не можу зрозуміти..
lenabilokon_72215
15 лютого, 2017 - 17:09
Згідно п.11 Порядку про організацію військовго обліку, затвердженого постановою КМУ від 07.12.2016 №921 за наявності на військовому обліку в державних органах, на підприємствах, в установах та організаціях менше 500 призовників і військовозобов’язаних обов’язки щодо ведення військового обліку покладаються на посадову особу кадрового підрозділу або служби управління персоналом, якій встановлюється доплата у розмірі до 50 відсотків посадового окладу. Пісял завтердження Постанови № 921, по організації повинен був виданий новий наказ щодо відповідальної особи за ведення військового обліку з посиланням на нову нормативну базу (Постанова № 921)