Верховна Рада остаточно затвердила Пенсійну реформу


За відповідне рішення сьогодні проголосувало 245 народних депутатів з 315, зареєстрованих у сесійній залі.

Цим рішенням парламент відтермінував вступ в силу закону до 1 жовтня.


Народні депутати усунули неузгодженості у законі про пенсійну реформу, який був прийнятий 8 липня нинішнього року. Зокрема, було скасовано поправку народного депутата від НУ-НС Арсенія Яценюка про вибір в якості бази для розрахунку пенсії середньої зарплати за 2009 рік, що призвело б до різкого збільшення витрат Пенсійного фонду. Поправка стосувалася проведення з 1 січня 2012 року перерахунку пенсій, які нараховуються відповідно до закону “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”. Депутати обгрунтували своє рішення тим, що дана норма не узгоджується зі ст. 42 цього Закону.

Народні депутати також прийняли норму, згідно з якою вони дозволили чиновникам, які досягли граничного пенсійного віку 62 роки, перебувати на займаній посаді, якщо вони отримали на це дозвіл.

У разі підписання прийнятого сьогодні закону Президентом України Віктором Януковичем, документ вступить в силу з 1 жовтня 2011 року.<

До речі, сьогодні також Верховна Рада не підтримала проект постанови про скасування Закону “Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної реформи”. За це рішення проголосували 52 народні депутати при необхідних 226. Проект постанови про скасування пенсійної реформи на розгляд ВР внесли нардепи від “БЮТ-Батьківщина” Ольга Боднар і від НУ-НС Юрій Кармазін. Під час розгляду документа Юрій Кармазін наголошував, що ухвалення пенсійної реформи 8 липня цього року супроводжувалося порушенням Конституції, оскільки з 248 нардепів, які голосували за це рішення, 61 не був зареєстрований у сесійній залі.

Основи кадрової справи: максимально просто
Авторський курс підвищення кваліфікації кадровиків від Вікторії Ліпчанської. Вищий рівень