Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

3 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
ВікторіяВ
22 січня, 2016 - 11:48
Доброго дня, У листопаді було звільнено начальника одного із відділів, по сьогодні нікого ще не призначено на дану посаду. Чи може бути взагалі у штатному розписі відділ із працівниками тільки без посади начальника відділу? Чи це є грубим порушенням, які можуть бути наслідки? Дякую заздалегідь.
Mr.LeoKing
16 лютого, 2016 - 15:18
Звичайно посада начальника відділу може бути вакантною, проте має бути тимчасове покладання обовязків на іншу людину. У разі відсутності такої потреби обовязки автоматично переходят до особи якій підпорядкований по ієрархії даний начальник відділу (начальник управління / директор).
Plakida
18 лютого, 2016 - 10:52
Питання виконання обов’язків керівника відділу у випадку його відсутності регулюється, як правило, Положенням про відділ та посадовими інструкціями працівників відділу. Коли ж такі моменти не передбачені, можливо відрегулювати питання виданням наказу про тимчасове покладення обов’язків до моменту заміщення вакантної посади. На мою думку, існування відділу без посади начальника цілком можливо. У такому випадку в Положенні про відділ та посадових інструкціях працівників, інших внутрішніх документах, що стосуються структури підприємства, має бути закріплено зручний спосіб підпорядкування та здійснення керівництва.