...
Реєструйся

Відмова у прийнятті на роботу у зв’язку з вимогою працівника вищої заробітної плати


У журналі «КАДРОВИК.UA» № 1, 2023 представлено низку відповідей на актуальні запитання на тему «Вимоги до оголошення про вакансію та законні підстави для відмови у прийнятті на роботу». Пропонуємо вашій увазі один із кейсів.

ЗАПИТАННЯ

Чи є законною підставою для відмови у прийнятті на роботу вимога працівника про вищу заробітну плату, ніж може запропонувати підприємство?

 

ВІДПОВІДЬ

Відповідно до частини першої статті 21 Кодексу законів про працю України трудовим договором є угода між працівником і роботодавцем (роботодавцем — фізичною особою), за якою працівник зобов’язується виконувати роботу, визначену цією угодою, а роботодавець (роботодавець — фізична особа) — виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, потрібні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін.

У трудовому договорі визначаються істотні умови праці, а заробітна плата є саме однією із таких умов. Недосягнення згоди хоча б щодо однієї умови трудового договору є підставою для неукладення договору.

Письмові і телефонні КОНСУЛЬТАЦІЇ та інші кадрові послуги експертів журналу «КАДРОВИК.UA»


Більше відповідей — у січневому випуску «КАДРОВИК.UA»:

Джерело: журнал «КАДРОВИК.UA»


Вебінар «Трудовий договір з нефіксованим робочим часом»

Основні тези вебінару:

✔ Переваги укладання трудового договору з нефіксованим робочим часом
✔ Прийняття та звільнення працівників з нефіксованим робочим часом

Замовити:
тел.: 0 (800) 219-977
моб.: (063) 590-97-54 
е-mail: avn@mediapro.ua

Матеріали до теми