Передплати журнал

Відпустка жінці, що вийшла з декрету, перед наступним декретом


Доброго дня! Дуже прошу Вашої допомоги! У нас така ситуація: працівниця (держслужбовець) прийнята на роботу 06.03.2006 року, вперше пішла у відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х років 17.11.2009 року, перед цим використавши повністю щорічну відпустку. Перебуваючи в декреті, народжує другу дитину і йде у наступний декрет. Виходить на роботу 03.03.2014 року вже знову вагітна. Зараз перебуває у відпустці по вагітності і пологам, яка закінчується 25.08.2014 року і бажає взяти щорічну основну. Вона відробила дні, яких не вистачало для закінчення робочого року, за який їй надавалася відпустка у 2009 році. Відпрацьованих робочих днів у поточному році в неї 91. Підкажіть будь-ласка, якої тривалості їй надавати щорічну основну? Повністю 30 днів, з подальшим відпрацюванням залишку робочого року після декрету, чи пропорційно відпрацьованому часу? Дуже розраховую на Вашу відповідь! Вже отримували роз’яснення в одній установі, що треба надавати пропорційно, але ж є ст. 20 ЗУ “Про відпустки”, де в другому абзаці вказано приєднання щорічної основної до відпустки по вагітності і пологам незалежно від відпрацьованого часу. Геть заплуталася, допоможіть!