Передплати журнал

Відпутска без збереження заробітної плати більше 15 днів


Доброго Дня шановні фахівці!

Мені розповіли інформацію, що буцімто наразі в дію війшли нормативні документи, що дозволяють за згодою робітника та підприємства у звязку із економічною ситуацією в Україні взяти відпустку без збереження заробітної плати строком до трьох місяців?

Чи це правда? Чи це лише передбачено у законопроекті нового Трудового Кодексу?

 

Наскільки я прочитав на сайті ВР, то згідно поточної редакції закону Про відпустки, ст. Стаття 26. “За сімейними обставинами та з інших причин працівнику може надаватися відпустка без збереження заробітної плати на термін, обумовлений угодою між працівником та власником або уповноваженим ним органом, але не більше 15 календарних днів на рік. “

Однак, я знаю, що сайт ВР оновлюється не день у день. Чи могли реально відбутися зміни, що відткрили б таку можливіть (взяти відпустку більшим терміном)?

Попередньо дякую за відповідь.