7 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
орися
Орися
24 жовтня, 2014 - 10:49
працівниця у понеділок  їде за кордон на планову операцію які наші дії адже відпустку без збереження використала щорічну використала термін її перебування за кордоном буде невідомий все залежить від операції  заключення українського вона не має лише із Польщі про необхідність операції але дат там теж не зазначено.  що нам писати який наказ видавати чи можем ми просто видати наказ про її відсутність на робочому місці а тоді кожного дня писати акти про її неявку оскілки це викладач і треба заміни ставити а після повернення їх анулювати на основі листків не працездатності які вона привеезе
Кисла_Валентина
24 жовтня, 2014 - 12:38
Люба  Орисю! Поставте у своєму тексті хоч один розділовий знак. Ви і накази пишете  одним реченням?
орися
Орися
24 жовтня, 2014 - 13:07
у наказах все в порядку, я просто прошу консультацію, бо дуже заплутана ситуація.   Буду вдячна за допомогу!
Nek
24 жовтня, 2014 - 13:20
у Вас там що облік  відпрацьованого робочого часу не ведеться . Для чого наказ який лише засвідчує факт відсутності на роботі у конретний день. Відмічайте   відсутність на роботі  за незясованих причин. Пишіть акти, якщо так це Вам необхідно. Приїде  працівниця надасть пояснення. Звільнення за прогул працівника за умов передбачених законодавством - це право роботодавця, а не обовязок .
орися
Орися
24 жовтня, 2014 - 13:47
вона на роботу не вийде з 27.10, ми напевно мусим зробити наказ про її відсутність, оскільки це викладач і має години, відповідно до яких треба зробити заміни.
Nek
24 жовтня, 2014 - 14:25
звичайно, що наказ на   "заміну " викладача необіхдно на період відсутності, але ж не про саму відсутність ...
olga2014
5 листопада, 2014 - 16:34
Не знаю куди звернутися... підскажіть будь ласка, що робити у випадку, якщо офіційно працевлаштована людина не вийшла на кілька годин на роботу без попередження? Якщо написана пояснювальна записка, що далі? Як провести це через бухгалтерію та відділ кадрів? Буду вдячна за допомогу:)