Реєструйся

Вийшов новий номер журналу «Довідник кадровика»


Читайте у липневому (№7, 2012) номері журналу «Довідник кадровика»: нові правила проходження державної служби, атестація персоналу, кадрова кухня корпорації «UBR», призначення і виплата пенсій по-новому, новий перелік типових документів зі строками їх зберігання.

Лаврінчук Ірина
Нові правила проходження державної служби
У статті розглянуто які категорії державних службовців виключено із сфери  дії нового Закону України «Про державну службу» № 4050-VI і чим регулюватимуться виконання ними своїх повноважень. Крім того, велику увагу приділено новому розподілу посад державної служби.

Рожнов Віктор
Атестація персоналу
У матеріалі статті поетапно викладено загальні норми щодо проведення атестації працівників.

Свинцова Олена
Надання «чорнобильських» відпусток
Читайте про надання відпустки працівникам, які працюють (перебувають у відрядженні) на території зони посиленого радіоекологічного контролю, надання додаткових відпусток громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорій 1 і 2, та про інші випадки надання відпусток особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Загорецька Олена
Новий Перелік типових документів зі строками їх зберігання
У статті визначено особливості використання нового Переліку типових документів, структуру його розділів, розглянуто строки зберігання документів та примітки до них, а також проаналізовані зміни, які відбулися у складі та строках зберігання документів Переліку, що стосуються трудових відносин і роботи з кадрами.