4 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
RELANA
20 лютого, 2013 - 10:27
Добрый день! Подскажите пожалуйста: у нас коммунальное предприятие может ли руководитель нашего предприятия и его заместители работать по совместительству на этом же предприятии. Например может ли главный врач совмещать должность врача-педиатра?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
20 лютого, 2013 - 11:25
Керівники державних підприємств, установ, організацій, їхні заступники, керівники структурних підрозділів державних підприємств, установ, організацій (цехів, відділів, лабораторій тощо) та їхні заступники не мають права працювати за сумісництвом (за винятком наукової, викладацької, медичної і творчої діяльності).
RELANA
20 лютого, 2013 - 11:37
Де це можна почитати, щоб показати своєму керівництву??
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
20 лютого, 2013 - 11:56
Пункт 4 Постанови КМУ від 03.04.1993 № 245 "Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій".