...
Реєструйся

ВСЕУКРАЇНСЬКІ КАДРОВІ ЗБОРИ


29 квітня 2010 року

Наприкінці квітня в Українському домі відбулися Всеукраїнські кадрові збори, присвячені Дню кадровика, який ось уже вчетверте 27 квітня відзначають тисячі працівників кадрових служб підприємств і установ України.
Поки що це професійне свято не запроваджено офіційно, однак сподіваємося, що представники цієї професії невдовзі матимуть своє офіційне свято — вони на це заслуговують.

Організатором зборів виступив журнал «Довідник кадровика», який 8 років випускає Видавничий дім «МЕДІА-ПРО».
Захід був безкоштовний, тому взяти участь у ньому могли всі бажаючі — керівники відділів кадрів, працівники кадрових служб, менеджери з персоналу, бухгалтери та юристи.
Всеукраїнські кадрові збори зібрали тих, кому небайдужий розвиток кадрової справи в Україні, хто прагне до постійного самовдосконалення і підвищення професіоналізму.

Головний редактор журналу «Довідник кадровика» Ярослава Степанівна Паньків розповіла про нові проекти журналу і привітала всіх із професійним святом.
Привітали присутніх і члени редакційної ради журналу Володимир Арсентійович Лось, заступник директора департаменту по роботі з персоналом НАК «Нафтогаз України», Ігор Аркадійович Рашкевич і Віктор Олександрович Рожнов — незмінні консультанти і лектори семінарів ВД «МЕДІА-ПРО».

Для учасників зборів було презентовано новий кадровий портал – Всеукраїнську асоціацію кадровиків, на сторінках якого з цього дня всі кадровики можуть отримувати важливу для них і актуальну інформацію.

На зборах виступив Володимир Гаврилович Ротань, професор, доктор юридичних наук, завідувач кафедри цивільного і трудового права Таврійського національного університету ім. В. І. Вернадського, керівник авторського колективу «Науково-практичного коментаря до законодавства України про працю», яке витримало 11 видань, один із розробників проекту Трудового кодексу України. Він прочитав лекцію на теми:
– «Трудовий договір: види договорів, умови укладення і розірвання»
– «Робочий час і час відпочинку».

Приємною несподіванкою для учасників зборів став виступ вихованців Переяслав-Хмельницького ліцею-інтернату, яким керує подвижник своєї справи Василь Васильович Козій. Концертні номери дітей — зворушливі і щирі — були сприйняті із захопленням і вдячністю.

Значну частину часу було відведено відповідям на запитання присутніх. А запитання стосувалися не лише теми, оголошеної у виступі Володимира Гавриловича Ротаня, а й різноманітних видів доплат, надання соціальних і додаткових відпусток, діловодства у відділах кадрів та ін.
Запитань було дуже багато, різноманітних і важливих. Володимир Гаврилович відповів на частину запитань, відповіді на решту з них учасники зборів зможуть прочитати на сторінках журналу «Довідник кадровика».

Для учасників зборів — непередплатників журналу — редакція надала можливість до 31 травня скористатися редакційною «гарячою лінією», яка в телефонному режимі працює в редакції саме для передплатників. Це зроблено з метою надання відповідей на запитання тих учасників, які, через обмежений формат зборів, не змогли отримати їх безпосередньо у лектора.

Настрій кадровиків був святковим і піднесеним, незважаючи на те, що опалювальний сезон закінчився і в залі було досить прохолодно. В прагненні до самовдосконалення навіть холод не став на заваді справжнім професіоналам.
Захід закінчився і присутні висловили сподівання, що такі збори відбуватимуться частіше.


Реєстрація учасників


Ярослава Степанівна Паньків,
головний редактор журналу “Довідник кадровика”


Володимир Гаврилович Ротань,
професор, доктор юридичних наук, завідувач кафедри цивільного і трудового права Таврійського національного університету ім. В. І. Вернадського, керівник авторського колективу «Науково-практичного коментаря до законодавства України про працю»


Віктор Олександрович Рожнов,
консультант з кадрових питань, член редакційної ради і автор журналу “Довідник кадровика”


Усі учасники отримали сертифікати про участь у Зборах


В .Г. Ротань
відповідає на численні запитання


Учасників привітав ансамбль вихованців Переяслав-Хмельницького ліцею-інтернату


Учасників привітав ансамбль вихованців Переяслав-Хмельницького ліцею-інтернату


Василь Васильович Козій,
директор Переяслав-Хмельницького ліцею-інтернату, привітав учасників Зборів і подарував організаторам картину