2 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
Anne
21 жовтня, 2015 - 14:35
Працівник з 1985 року по 2001 рік працював у нашій установі. Потім був приватним підприємцем і в цей період втратив свою трудову книжку. Зараз він знову прийнятий до нас на роботу.Хто повинен завести йому нову трудову книжку? Якщо він до 1985 року працював, але підтверджуючі документи не може взяти? З чого почати? Дякую.
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
21 жовтня, 2015 - 16:29
Особа, яка загубила трудову книжку (вкладиш до неї), зобов'язана негайно заявити про це власнику або уповноваженому ним органу за місцем останньої роботи. Не пізніше 15 днів після заяви, а у разі ускладнення в інші строки власник або уповноважений ним орган видає працівнику іншу трудову книжку або вкладиш до неї (нових зразків) з написом "Дублікат" в правому верхньому кутку першої сторінки (п. 5.1 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників).