2 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
alyonavv
7 листопада, 2012 - 13:31
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, як правильно приймати і звільняти сумісників у школі? Чи потрібно кожного року на 01 вересня давати наказ про прийняття сумісників на навчальний рік, а в травні давати наказ про звільнення сумісників? Як бути з їхніми заявами?
danki
3 грудня, 2012 - 22:09
Заяви сумісники пишуть про прийняття за сумісництвом на період з по.У травні звільняєте згідно заяви про звільнення за п. 2 ст. 36 КЗпПУ.Картки П-2 необхідно заводити кожного року нові.