...
Реєструйся

Як підтримати здоровий рівень божевілля на робочому місці


– Викликайте самого себе по гучномовцю (не змінюючи голос).

– Дізнайтеся, в якому магазині одягається ваш бос, і купуйте ту ж саму одяг, що і він. Завжди одягайте її на наступний день після того, як це зробить ваш бос (це особливо ефективно, якщо бос іншої статі).

– Придумайте всім співробітникам прізвиська, які завжди використовуйте при спілкуванні з ними. “Хороша ідея, Живчик!”, “Вибач, Чача, але я змушений з тобою не погодитися”.

– Розсилайте електронну пошту всім співробітникам компанії, повідомляючи всім, що ви робите. Наприклад: “Якщо я знадоблюся, я буду в туалеті”.

– Говоріть оточуючим, що ви не втрачали своїх черевиків, з тих пір як це сталося в останній раз.

– Сидячи на робочому місці, відмочується пальці в рідкому милі.

– Обнесена своє робоче місце москітною сіткою.

– Поставте стілець прямо перед принтером, і сидите на ньому весь день, повідомляючи людям, що ви чекаєте роздруківки свого документа.

– Прийдіть на збори із запізненням, і скажіть, що ви дуже вибачаєтеся, але у вас не вистачило часу на обід, і ви збираєтеся перекусити прямо під час зборів. Протягом усієї зустрічі з’їжте 5 сирих картоплин.

– Переконайтеся, що ваша адреса електронної пошти типу “sam_povelitel_ognya@nazvaniecompanii.com”.

– Кожного разу, коли вас просять щось зробити, запитуйте, чи не хочуть вони приправити це смаженою картоплею.

– Пошліть самому собі лист електронною поштою, що запрошує обговорити невірну спрямованість розвитку одного з продукту, що випускається вашою компанією. Потім перешліть цей лист колезі і попросіть її залагодити розбіжність.

– Заохочуйте своїх колег брати участь в невеликому синхронному танці на стільцях.

– Поставте сміттєву корзину на робочий стіл. Постачите її написом “Вхідні”.

– Спробуйте визначити, скільки чашок кави для вас буде “занадто багато”.

– Розвивайте в собі непідробний жах перед степлерами.

– Прикрасьте свій офіс фотографіями акторів з мильних опер. Спробуйте їх видати за власних родичів.

– У перерві зборів, надіньте плавальну маску з трубкою і опустіть голову в акваріум. Якщо ніхто не помічає, вийміть трубку і перевірте, скільки рибок ви зможете зловити ротом.

– Розішліть електронною поштою повідомлення про наявність безкоштовної піци, пончиків і т.д. в корпоративній їдальні. Коли люди прийдуть до вас скаржитися, що там нічого немає … відкиньтеся на спинку крісла, і, поплескавши себе по животу, скажіть: “Наступного разу приходьте швидше”.

– Протягом 3 тижнів засинайте в корпоративну кавоварку каву без кофеїну. Як тільки у всіх зникне пристрасть до кофеїну, можна переходити на Еспрессо.